V piatok 13. prebehne cez Štúrovú DJ Vec!

V piatok 13. prebehne cez Štúrovú DJ Vec! BOMBING

Novembrové oslavy narodenín sa nemôžu zaobísť bez nášho rezidenta Yanka Krála, s ktorým budeme oslavovať už tretí piatok s číslom 13 v poradí. Hlavný stage bude tentokrát patriť DJ Vecovi, UnclPeteovi a Bobsanovi, zatiaľ čo v bassmente odohrá popri Yankovi aj Jimmy Pé a BIIZA.

Na mainstagei sa predstaví mladý zástupca slovenských selektorov UnclPete, ktorý si za posledný rok získal po viacerých hraniach záujem publika a svoj set odohral aj na festivale Grape. Zvukomalebné farby brokenbeatu bude zastupovať legendárny partymaker DJ Vec, ktorému právom patrí titul krstný otec slovenského hiphopu. Zatvárací ceremoniál bude mať na starosti architekt Bobsan, ktorý začínal práve s drumandbassom ale časom sa vypracoval na vyhľadávaného mashupistu a selektora editov známych hitov.

V basemente bude aj tentokrát horúco, kedže sa za djský pult postaví dvojica nádejných slovenských producentov Jimmy Pé & BIIZA. Talent prvého menovaného stihol objaviť aj Gaslamp Killer, ktorý nevynechá ani jednu príležitosť zaradiť track Hudson River do svojho setu. Druhý menovaný je na scéne pomerne krátko, no na kvalite mu to nijako neuberá. Však sa presvedčíte sami. Kruh uzavrie náš rezidentný DJ Yanko Král.

EVENT: www.fb.com/events/489058274607325/

Vstup:

  • 20:00 – 22:00 2€
  • 22:00 – 03:00 5€
  • 03:00 – 06:00 3€