Erotikou nabitá noc Prague Burlesque mieri do Bratislavy!

Erotikou nabitá noc Prague Burlesque mieri do Bratislavy! BOMBING

Spojenie hudby a sexu nie je len výsadou popových hviezd, ktoré sa vyzliekajú, aby ich videoklipy a koncerty pritiahli čo najväčšie publikum. Je to aj koncept komorných klubových vystúpení, v ktorých sa vkusná erotika spája s atmosférou čias minulých a s menšinovými hudobnými žánrami. Prague Burlesque mieri do Bratislavy a ich live show si vychutnáte vo štvrtok 26. novembra.

The Prague Burlesque show zaznamenala v posledných rokov výrazný posun za hranice svojej domoviny, kedy si získala rešpekt a uznanie v celej strednej Európe. Mnohí kritici i fanúšikovia prirovnávajú ich show ku kalifornskému Velvet Hammer, ktoré svojou excentrickosťou posunulo laťku vaudeville show na priam neprekonateľnú úroveň. Štýlové a sexy glamour tanečnice spolu s mystickým sprievodcom večera, Sonny Vargasom, sa postarajú o psychedelické dobrodružstvo, po ktorom na vás neostane nitka suchá.

Hviezdami večera v Bratislave budú oslňujúca diva a speváčka Angelina Angelic, miláčik obecenstva Miss Cool Cat, tajomná a mlčanlivá Lady Mousellyca a zvodný spevák šlágrov Sonny Vargas.Vďaka voľne prístupnému pornu na internete dnes už žiadne tabu neexistujú, a tak sa ľudia prirodzene navracajú k fantázii,” uviedol principál súboru Sonny Vargas. 

Myslím, že hlavným podnetom k návratu burlesky bola ľudská potreba zmeniť prístup k erotike. Vniesť do nej humor a nadhľad. Burleska je všetko, len nie vulgarita,” dodáva Vargas, ktorý svojimi komentármi a piesňami prekladá krátke parodické vystúpenia umelkýň.

Predpredaj v sieti ticketportal.sk

https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=19679

Prague Burlesque: https://www.facebook.com/GoldRushBurlesque/