Už o týždeň sa budeme zabávať v Trenčíne na BAŽANT POHODE 2012

Už o týždeň sa budeme zabávať v Trenčíne na BAŽANT POHODE 2012 BOMBING 1

Už týždeň sa budeme zabávať na najlepšom a najkrajšom Slovenskom festivale. Vo štvrtok popoludní otvorí na Trenčianskom letisku svoje brány BAŽANT POHODA 2012. Na moje prekvapenie tento rok ešte ostali nejaké lístky ale verím, že ich nie je veľa a že do štvrtka sa predajú všetky. Podľa dlhodobých predpovedí počasia to vyzerá všelijako, ale z mojich skúseností sa SHMÚ dosť často mýlia takže verím, že aj tomto prípade to prestrelia a bude celý víkend nad 30 stupňov. Ak by náhodou vyšlo čo predpovedajú, nevadí zábava bude rovnaká len nám občas zaprší a vlastne osvieži..:)

Poďme si ešte rýchlo pripomenúť to najdôležitejšie či nás čaká a načo netreba zabudnúť.

Hudobný program je ako každý rok multižánrový a zase plný hviezd. Všetci vystupujúci si zaslúžia obrovské uznanie za to čo robia pre ľudí. Lou Reed, Billy Barman, Two Door Cinema Club, Elbow, The Asteroids Galaxy Tour, Kasabian, Emiliana Torrini, The Kooks, Little Roy, The Horrors, Orbital, Public Enemy sú podľa mňa obrovským lákadlom.

Okrem hudby je pre návštevníkov nachystaných veľmi veľa vecí tie posledne zverejnené sú napríklad:

Vďaka ORANGE je celé letisko pokryté WIFI sieťou, vďaka Borisovi a Mišovi bude na letisku Rozličný tovar s potravinami. Zlatý Bažant aj tento rok prinesie akciu ZA POL METRA POL LITRA, to znamená, že ak nazbierate pol metra plastových pohárov tak Vám Zlatý Bažant dá pol litra piva.

Na web stránke pohodafestival.sk sa nachádzajú aj mapy festivalu a my Vám ich prinášame tiež:

evakuačný plán

gastro

pôdorys

a ešte malé rady čo si treba nezabudnúť:

niečo na hygienu, niečo na spanie a proti slnku nejakú pokrývku hlavy a opaľovacie krémy, a pri daždi nejaké to oblečenie do dažďa – gumáky, pršiplášťa……