TOTO JE HIPHOP WARM-UP na pláži pod UFO-m.

ICE CUBE Pozri si prierez kariéry ikony rapovej scény aj s video linkami. BOMBING

Od 18. júna je oficiálne otvorená krásna mestská pláž v Bratislave – Pláž pod UFOM. Prináša nielen pohodu a relax, ale aj poriadnu porciu skvelej zábavy pre všetkých, ktorí si chcú užiť leto v hlavnom meste. Sobota 18.6.2011 bude preto na Pláži pod UFOM patriť party TOTO JE HIP HOP WARM UP.Už z názvu je zrejmé, že Pláž pod UFOM bude tentoraz patriť fanúšikom rapu. Bude to zahrievacia party pred veľkým hip hopovým sviatkom TOTO JE HIP HOP 11 FESTIVAL, ktorý bude 1. a 2. júla na Letisku v Piešťanoch . Najväčšou hviezdou bude tento rok americký raper, herec a producent ICE CUBE.

Na Pláži pod UFOM to bude o čosi komornejšie, ale aj komfortnejšie. Pláž pod UFOM totiž ponúka všetko pohodlie, ktoré k letu v meste patrí. A práve v tomto pohodlí si môže každý vychutnať poriadnu dávku muziky v duchu TOTO JE HIP HOP.

Na TOTO JE HIP HOP WARM UP sa za gramcami predstaví DJ YAKSHA. Môžete sa tešiť na poriadnu párty v jeho podaní.

TOTO JE HIP HOP WARM UP vypukne 18. júna o 20:00 hod. Na Pláži pod UFOM je vítaný každý človek dobrej vôle a ešte lepšej nálady. Vstupné je také ľudové, že už ľudovejšie ani byť nemôže. TOTO JE HIP HOP WARM UP je totiž pre všetkých úplne zadarmo.

NENECHAJ SI UJSŤ NAJKRAJŠÍ ZÁPAD SLNKA V BRATISLAVE!