Topfest ohlásil meno, ktoré nikto nečakal

Topfest ohlásil meno, ktoré nikto nečakal BOMBING

Jeden z najväčších slovenský open-airových festivalov ohlásil, že štrnáste výročie Topfestu sa bude niesť v duchu návratu ku starým dobrým koreňom. Festival sa nebude venovať len výhradne rockovým, punkovým a metalovým žánrom ale celkovo dobrej hudbe- bez rozdielu štýlu, aby si každý našiel to svoje, čo má rád. Čo potvrdzuje aj ohlásenie ďalšieho hudobného hosťa pre rok 2017 ktorý vystúpi na piešťanskom letisku. Meno, ktoré nikto nečakal, na Topfeste 2017 vystúpi Božský Kája.

Karel Gott však nie je jediné zvučné meno ktoré bolo už ohlásené organizátormi topfestu. Na Topfeste 2017 si zatiaľ zahrajú aj waleskí rockeri Skindred, indierockoví a po minuloročnom úspechu sa opäť na piešťanské letisko vracia aj ruská nu-metalova skupina Slot. Momentálne je isté to, že naozaj tento ročník bude žánrovo rôznorodý, je sa na čo tešiť. „Sľubovali sme hudobný sviatok na začiatku leta, kde si každý nájde svoj štýl, svoju hudbu, svoju zábavu… Tak tu máme jedno z ďalších prekvapení – koncert jednoznačne najväčšej legendy v našich končinách pod holým nebom. Je mi veľkou cťou, že po tom, čím si pán Karel Gott prešiel v uplynulých mesiacoch bude práve náš festival jeho asi najveľkolepejším koncertným návratom a zážitkom roka,“ povedal organizátor Topfestu Dušan Drobný.

Karel Gott reagoval na ponuku vystúpenia na Topfeste svojou typickou pokorou a skromnosťou: „Myslíte, že to bude ľudí zaujímať?“ Či áno, alebo nie to sa dozvieme v sobotu 1. júla na piešťanskom letisku. Nový šat festivalu potvrdí 41-násobný držiteľ Zlatého slávika Karel Gott koncertom plným najväčších hitov a zaujímavých hostí, ktorí zatiaľ ostávajú ďalším prekvapením…  Mená ďalších interpretov plánujú organizátori oznámiť už čoskoro.

Text: TS Topfest + redakčne upravené