Talkshow vydáva singel Bones, EP bude nasledovať už v marci

Talkshow vydáva singel Bones, EP bude nasledovať už v marci BOMBING 1

Po úspešnom singli Hurricane sa kapela Talkshow hlási o slovo aj s ďalšou novinkou s názvom Bones. Obe skladby sa objavia na pripravovanom EP Epic, ktorého by sa fanúšikovia mali dočkať už v marci.

Nový singel Bones vznikol minulý rok v Red Bull Studios v Amsterdame. „Je to naša najosobnejšia a najintímnejšia skladba, akú sme doposiaľ nahrali. Bones (Kosti) je metafora na krehkosť a zraniteľnosť každého jedného z nás a zároveň aj reminiscencia na stratu milovanej osoby. S vokálmi na tejto skladbe nám pomohol Jožko z Walter Schnitzelsson, mix a postprodukciu sme dokončili v Pulp Studios v Bratislave. O vizuál sa postaral Matúš Bence,“ hovorí o novej skladbe frontman Andreas Imrich.

Od vydania svojho druhého albumu Kunst, ktorý podľa hudba.sk patrí k „najzaujímavejším anglicky spievaným albumom, aké u nás v posledných rokoch vznikli,” stihla kapela zahrať na najväčšom showcaseovom festivale SXSW v americkom Austine, ako aj na tunajších najväčších festivaloch Pohoda a Grape. Odohrali tiež minitour s poľskými The Dumplings a singel Hurricane ako jedinú skladbu od slovenskej kapely zaradilo do dennej rotácie rakúske rádio FM4.

Bones vychádza oficiálne 14. 2. 2017 na všetkých digitálnych hudobných službách a je súčasťou nového EP s názvom EPIC, ktorého vydanie je plánované na 6. 3. 2017.

B O N E S – Linky na stream a vkladanie:

Officiálne linky:

Zdroj: TS / Andreas Imrich / Takshow management