Taký iný trh. Už po štvrtý rok prichádza zimný Urban Market.

Taký iný trh. Už po štvrtý rok prichádza zimný Urban Market.  BOMBING

web_pic_big-620x877

Už je tomu raz tak. Leto za nami, jeseň v plnom prúde a zima sa nekompromisne blíži. Čakajú nás “lacné” drahé reklamy na novoročné a celoročné produkty, zhony z nakupovania vianočných darčekov, obľúbené vianočné trhy a na nich vône cigánskej reznutej vareným vínkom. S týmto časom pokoja prichádza už po štvrtý rok zimný Urban Market.

Bude vás čakať kopa dizajnu, módy a dobrých vecí, združených na jednom mieste v jeden čas. Príjemná atmosféra a množstvo sprievodného programu sú pridanou hodnotou marketu samotného. Urban Market 2013 (Winter Edition) sa v zime po prvý krát uskutoční v Starej tržnici v Bratislave, počas prvého decembrového víkendu 6. – 8.12. Večerný program sa presunie do KC Dunaj, kde počas piatku a soboty zažijete neopakovateľné parties.

Začíname mikulášskym piatkom, kedy bude do nakupovania hrať to najčerstvejšie, čo slovenská mladá hudobná scéna ponúka. Bránu Starej tržnice otvorí djské duo Double Ash a Mir Illegal. Živé vystúpenia spestria mladé talenty v podaní sviežej elektroniky KochGarden a pesničkárky Martiny Javor so svojim “bandom”. Po čerstvom vánku príde rad na poriadny vietor Big Beatu, nového albumu, ktorý prednedávnom vydali Modré Hory (Lyrik a Bene). Piatková noc pokračuje v KC Dunaj, kde prebehne finále Secret Walls so zaujímavým hudobným hosťom zo zahraničia. DJ Yoda z Londýna zavíta do Bratislavy.

V sobotu zahrá do nakupovania, workshopovania, jedenia, postávania a hlavne stretávania sa so známymi ale i neznámymi, pestrá paleta selektorov dobrej hudby. Vyvrcholením večera v tržnici bude súťažná módna prehliadka určená blogerkám, stylistkám ako aj všetkým fanúšikom kvalitnej a dobrej módy s názvom TOP Urban Market Styling. Počas soboty v rámci projektu Urban Art Session vol. 4 zameraného na tému móda ulice predstaví a čosi to porozpráva o svojej knihe Kmeny český rapper, ilustrátor Vladimir 518. O sobotnú party v KC Dunaj s názvom Urban-Market-Parket sa postarajú kapely Bad Karma Boy, Kasioboy a boky rozhýbu djs Boyees, český NobodyListen a Emonoizboyz. Skrátka boys, boys, boys!

Nedeľa sa bude niesť v pokojnej atmosfére nakupovania, stretávania sa, rozhovorov, či workshopovania. Prídite sa schovať pred vianočným blázincom a dopriať si chvíľu pokoja a aktívneho oddychu.

Samozrejme počas celého Urban Marketu je okrem koncertov a parties pripravených mnoho sprievodných aktivít ako workshopy, diskusie, chill-out zóna: Slowatch – prístav dobrej nálady, Sneaker Barber pop-up store s lákavým programom, food zóna, detský kútik alebo rôzne výstavy súčasného umenia.

Urban Market 2013 (Winter Edition)
predajná výstava česko-slovenskej módy, dizajnu a kreatívnej tvorby spojená s množstvom sprievodného programu (koncerty, dj, prednášky, módna prehliadka, výstavy, workshopy, food, ai.)

Facebook event:

facebook.com/events/592058747521423
cerstveovocie.sk
facebook.com/cerstveovocie
urbanmarket.sk
facebook.com/urbanmarketofficial

 

zdroj: TS