Tak krátko o BAŽANT POHODE 2012, alebo čo si treba primomenúť (už iba 34 dní)

pohoda

34 dní je veľmi krátka doba ale na čakanie na BAŽANT POHODU 2012 je to strašne veľa.. pomaly treba začať sumarizovať čo nás čaká a neminie. Na finálny LineUp aj s časmi jednotlivých vystúpení máme ešte chvíľu čas, ale prečo si nepripomenúť niektoré dôležité veci.  To čo ponúka POHODA to sa len tak nevidí, je toho toľko, že keby chcem písať o všetkom asi by som zodral klávesnicu. Okrem hudobných čísiel treba vedieť aj tie ostatné, aby pobyt na Trenčianskom letisku bol príjemný a pekný..:)

Ako sa na POHODU dostať? Existuje veľa spôsobov. Ten najlacnejší je po vlastných nohách (samozrejme je to aj najekologickejšieJ ).

Pre tých, ktorý sa rozhodnú ísť na vlastnom aute je tu možnosť zakúpiť si parkovanie v predpredaji za 9€ a na mieste za 25€ (http://shop.pohodafestival.sk/sk/listky/214-parking.html).

Agentúra Pohoda aj tento rok samozrejme vybavila autobusy z rôznych miest celého Slovenska, ceny a miesta zastavenia busov sa dozviete tu: http://shop.pohodafestival.sk/sk/bazant-pohoda-2012/245-autobusy.html,

Okrem autobusov aj tento rok za spolupráce Slovenských železníc vypravia pohoďáci špéci vlak, ktorý bude mať začiatočnú (a po skončení festivalu zase konečnú stanicu) v Košiciach. O tom akým spôsobom tento POHODA vláčik pôjde sa dozviete http://www.pohodafestival.sk/index.php/news/5471/158/Vypravujeme-specialny-vlak-Kosice-2013-Expres/

 

Ako sa občerstviť? Táto otázka je pre organizátorov veľmi dôležitá a z mojej skúsenosti si na nej aj dosť potrpia. Aj tento rok sa bude čapovať pivo ZLATÝ BAŽANT (alko aj nealko) a KOFOLA, okrem toho v gastro centrách bude opäť obrovský výber jedál vhodných pre všetkých a na svoje si prídu určite aj gurmáni ale aj tí ktorým stačí na prežitie bageta…:) Okrem dobré jedla a nápojov si môžete posedieť pri dobrej káve či kvalitnom čaji (či už kaviarňach alebo čajovniach).

 

Ako sa ubytovať? Aj v tomto kroku je veľa možností. Najväčší odvážlivci sa neubytujú nikde a prespia hocikde si ľahnú. Ale pre ostatných, vo vlastnom stane je to asi najštandardnejšie, keď nemáte stan tak sa môžete ubytovať v stanovom hotely TENT INN, ktorý sa na letisku bude nachádzať. A pre tých, ktorý nemajú radi stanovanie je tu možnosť individuálneho ubytovania sa priľahlých ubytovniach  hoteloch po celom Trenčíne a jeho okolí.

 

Ako vykonať životne dôležité potreby? No samozrejme najrozšírenejšie sú TOITOI búdky ktorých tento rok bude 520, okrem nich sa tu nájdu aj klasické splachovacie záchody a nakoniec vybavenie sa do jamy nato určenej v cikzónach :D. Okrem toho sprchy a inú hygienu v sprchách a iných umývačkách.

 

Byť vtákom?  Aj toto sa na POHODE dá. Spolupráca pohoďákov a leteckej školy SEAGLE AIR FTO prinesie možnosť zalietať si v podobe vyhliadkových letov nad letiskom v Trenčíne. V prípade záujmu sa treba ohlásiť na emailovej adrese info@leteckaskola.com.

 

A ako a kde sa zabaviť? Na toto mám pre Vás najjednoduchšiu odpoveď. No predsa na BAŽANT POHODE 2012 5. 7. júla na Trenčianskom letiskuJ to ostatné prinesieme neskôr, ale zato včas aby ste sa vedeli zorientovať v na tomto exkluzívnom a mega veľkom festivale.:)

 

 

VIACEJ INFO NA WWW.POHODAFESTIVAL.SK