“SÚŤAŽ” o 4 lístky na festival Slovenské hrady na Červenom Kameni

Na Červený Kameň sa vracia festival Slovenské hrady aj s Tomášom Klusom, IMT Smile či kapelou Olympic BOMBING 2

O mesiac otvorí svoje brány druhý ročník festival Slovenské hrady na Červenom Kameni. V hradnom areáli sa predstavia hviezdy Slovenskej a Českej hudobnej scény. Svoju šou predvedú napríklad ARAKAIN A LUCIE BÍLÁ, KORBEN DALLAS, OLYMPIC, IMT SMILE, RICHARD MÜLLER, TOMÁŠ KLUS a veľa ďalších.

V spolupráci s organizátormi festivalu vám prinášame súťaž o 4 lístky na toto skvelé podujatie. 09. septembra si tak budete môcť užiť skvelú hudbu a skvelý festival. Toto všetko môžete zažiť aj vďaka nám. Je to jednoduché. Stačí zodpovedať správne na otázku a zdielať tento článok verejne na facebooku alebo inej sociálnej sieti. Zo všetkých správnych odpovedí budú vyžrebovaný dvaja výhercovia ktorý získajú po dve vstupenky na festival Slovenské Hrady.

Súťaž štartuje dnešným dňom a ukončená bude vo štvrtok 31.08.2017 o 12:00 hod.

Súťažná otázka sa bude týkať samotného hradu Červený Kameň.

  1. V ktorom storočí sa začali písať dejiny hradu Červený Kameň ?

Správne odpovede posielajte na sutaz@bombing.eu do štvrtka 31.08.2017 do 12:00. Email musí obsahovať odpoveď na otázku, meno, priezvisko, poštová adresa na zaslanie vstupeniek a meno na facebooku alebo inej sociálnej sieti pre skontrolovanie verejného zdieľania súťaže