Stones vs. Beatles. Kto z koho zistíme na aprílovom God Save The Vinyl!

Stones vs. Beatles. Kto z koho zistíme na aprílovom God Save The Vinyl! BOMBING 1

Rockové publikum je od nepamäti rozdelené na dva nezmieriteľné tábory. Kto bol lepší? The Rolling Stones či The Beatles? Kto má viac hitov? Viac fanúšikov? Lepšieho speváka? Lepšieho buben…? Oh, nevermind…

V každom prípade, vinylový selektor Tomáš Sloboda (Le Payaco/Sounds Like This) sa rozhodol spraviť hudobný rozstrel na svojej pravidelnej akcii God Save the Vinyl2. aprílaBudháči (pre neznalých pomerov Nu Spirit Bar) na Medenej. Celú noc sa bude hrať len to najlepšie, čo vzišlo od týchto dvoch legendárnych britských kapiel a necháme to už na vás, aby ste zhodnotili, kto si zaslúži rockový trón a pol kráľovstva k tomu. Nehynúcu slávu už obe kapely majú.

TomasSloboda2

God Save The Vinyl! je pravidelný hudobný formát Tomáša Slobodu, ktorý prináša selekciu toho najlepšieho z rocku, indies či grungeu. Všetky legendárne skladby, ktorých texty často poznáte aj spamäti, hrá výlučne z vinylov. Pretože hudba, ktorú Tomáš selektuje, nemá dátum spotreby a na svoje si na tejto akcii prídu deti kvetov aj ich detí deti.

FREE ENTRY | HAPPY HOURS TILL 10PM | A/C | OPEN LATE