Skupina Jazzanova s Paulom Randolphom roztancuje 8. augusta Pláž pod Ufom

Skupina Jazzanova s Paulom Randolphom roztancuje 8. augusta Pláž pod Ufom BOMBING

Jazzanova Live feat. Paul Randolph2_257dpiNemecká formácia Jazzanova opäť zavíta do Bratislavy. Spolu s detroitským soulovým spevákom Paulom Randolphom sa ukáže vo štvrtok 8. augusta na Pláži pod Ufom. Prvých 100 vstupeniek na akciu sa predáva za 12 eur. Následne cena lístka stúpne na 15 eur. Tí, ktorí budú váhať najdlhšie, si budú môcť vstupenku kúpiť na mieste za 19 eur. Brány areálu sa otvoria o 19:00, koncert by mal odštartovať približne o 21:00. Predpredaj zabezpečuje sieť Ticketportal.

 

Skupina Jazzanova pôsobí na scéne od roku 1995. Vo svojej rozmanitej tvorbe mieša soul a funk s elektronikou, pričom býva často označovaná ako nu-jazzová kapela. Ako však tvrdí jeden z lídrov zoskupenia, producent Axel Reinemer, ktorý má na starosti aj perkusie a gramce, žánrové nálepky pre nich nie sú podstatné.

 

Výnimočnosť formácie Jazzanova spočíva najmä v pestrom nástrojovom zložení a vynikajúcom súznení hudobníkov. Výsledkom je organická produkcia, pri ktorej si prídu na svoje ľudia, ktorí chcú koncert len počúvať i tí, ktorí si na ňom chcú zatancovať a zabaviť sa ako na najlepšej párty. “Jazzanova je príkladom jednej z najlepších fúzií nezlúčiteľných elementov klubovej hudby,” napísali o nich kedysi vo vplyvnom britskom hudobnom magazíne Straight No Chaser.

 

Kapela z Berlína sa naposledy prezentovala prvým živákom Funkhaus Studio Sessions (2012), ktorý obsahuje 14 skladieb vrátane singla I Human. Okrem toho má na konte štúdiovky In Between (2002) a Of All the Things (2008). Na Pláži pod Ufom by kapela nemala vynechať hity ako Let Me Show Ya, I Can See alebo spomenutý singel I Human.

 

Videoklipy:

Jazzanova feat. Paul Randolph – I Human

Jazzanova feat. Paul Randolph – Let Me Show Ya

Jazzanova – I Can See

Viac info na:

www.jazzanova.com

www.facebook.com/BACityBeats

www.facebook.com/events/156540184531281

Ján Papač

PR manager koncertu

+421 907 143 895

janko@kuulfabrik.sk