Silné reči sa vracajú do MMC s vianočnou stand-up comedy show a vyše pätnástimi komikmi

Silné reči sa vracajú do MMC s vianočnou stand-up comedy show a vyše pätnástimi komikmi BOMBING

Po veľkolepom otvorení sezóny na začiatku septembra a jesennom slovenskom turné popretkávanom tradičnými vystúpeniami v domovskom Nu Spirit Clube sa na miesto činu vracia najdlhšie pôsobiaca slovenská stand-up comedy – Silné reči.

Tentoraz vás na vianočnú tému bude baviť vyše 15 komikov, ktorí si zaspomínajú na svoje darčekové sklamania z detstva a vy na chvíľu zabudnete na to, že treba kúpiť smradľavého kapra, ktorý vám na týždeň obsadí vaňu a v byte upratať svinčík, ktorý sa tam nahromadil od posledného veľkonočného upratovania. Môžete sa tešiť na ostrieľané tváre, ale aj na vychádzajúce hviezdy, ktoré na jeseň stihli zažiariť na pódiu v Nu Spirite.

Veľmi sa teším na návrat do MMC-čka. Septembrové otvorenie sezóny bolo jedno z najlepších vystúpení, aké sme so Silnými rečami mali a som rád, že si to tesne pred Vianocami zopakujeme. Srdečne pozývam všetkých, čo frflú na predvianočný stres a chcú sa zabaviť na tom, ako ho ofrflú naši skvelí komici,“ vraví vedúci vianočnej besiedky Jano Gordulič. Ak chcete na chvíľku prepnúť z predvianočného stresu a Popolušku ste už prepínali minulé roky, príďte na našu show a sľubujeme, že Last Christmas pustíme len dvakrát.

Všetky podstatné informácie o tomto a ostatných vystúpeniach nájdete na silnereci.sk/silnevianoce. Lístky sa rýchlo míňajú a zakúpiť si ich môžete už teraz v sieti Ticketportal.

EVENT: www.facebook.com/events/808989102576166/

LÍSTKY: www.ticketportal.sk

 

Zdroj: TS / Peter Bezák Production manager at Nu Spirit Club