Šašo Fifo a Vierka vydali videoklip k pesničke Fifodance

Šašo Fifo a Vierka vydali videoklip k pesničke Fifodance BOMBING 1

Fifo a Vierka natáčali spolu s deťmi v septembri 2016 klipy k pesničkám, ktoré boli súčasťou predstavenia ,,Šašo FIFO a Vierka moreplavcami,,. Natáčalo sa na Kunovskej priehrade pri Senici. V tom čase bola práve vypustená, no tvorcom klipu to nevadilo.

Dozrel čas a v týchto dňoch zverejnili nový videoklip k veselej pesničke Fifodance, ktorý sa odohrával priamo na piesočnej pláži. FifoVierka tancovali a zabávali sa s vyše dvadsiatimi deťmi. Deti boli pri natáčaní aj napriek vysokému teplu veľmi prirodzené a veselé. Tvorcovia veria, že sa bude fanúšikom nový videoklip páčiť a prežijú s ním veselé chvíľky. Videoklip k pesničke ,,Rozprávkový vlak,, ktorý je tiež súčasťou tohto predstavenia má na Youtube kanály vyše 6 600 vzhliadnutí. Za záujem a podporu herci MartinVierka veľmi pekne ďakujú.

Tvorcovia divadielka chystajú v tomto roku veľa prekvapení a spoluprác, ktoré sa týkajú pesničiek a rozprávky z predstavenia ,,Fifo, Vierkazačarované prasiatko´´. Nechcú však predbiehať a nechajú nás v napätí. Samozrejme nebude chýbať ani nové predstavenie, ktoré sa už teraz pripravuje v ich dielničke.

Môžete sledovať náš web a FB stránky, kde sa všetko dozviete. Tešíme sa na našich predstaveniach.

Viac info: