ZMENA TERMÍNU ! Punková galéria v mestských záchodoch? Príďte si vychutnať pokračovanie SPOTS eventov…

ZMENA TERMÍNU ! Punková galéria v mestských záchodoch? Príďte si vychutnať pokračovanie SPOTS eventov... BOMBING

“Z technicko-byrokratických dôvodov sme nútení zajtrajší SPOTS presunúť na iný termín, o ktorom Vás budeme určite čoskoro informovať. My naďalej makáme, aby ste zažili opäť niečo nevídané” odkazujú organizátori svojim fanúšikom. O všetkom podstatnom vás budeme včas informovať. 

Umenie na nevšedných miestach, kam by bežný človek za normálnych okolností len tak nechodil… O tom sú eventy SPOTS, ktoré sa aj tento rok vracajú na scénu, aby opäť odhalili ďalšie kuriózne miesta Bratislavy.

S čím prichádzajú tentokrát?

Na mušku si vzali čaro podchodu na Trnavskom mýte, konkrétne verejných toaliet. Túto jedinečnú udalosť si nemôžete nechať ujsť, preto neváhajte a príďte si ju vychutnať už 27. júna 2017 o 19.00 hod.

Práve podchod Trnavského mýta a s ním aj zabudnuté mestské toalety prejdú čoskoro rozsiahlou rekonštrukciou, preto by bol hriech poslednýkrát si nevychutnať atmosféru tohto zvláštneho miesta na vlastnej koži. A kto by sa o to postaral lepšie ako organizátori akcií SPOTS, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube. To potvrdzuje aj jedenásť eventov s tisíckami návštevníkov, ktoré už majú doposiaľ za sebou. Akcie SPOTS jednoducho búrajú tradičné pravidlá a všetko bežné, normálne a obyčajné.

Na prvej tohtoročnej akcii bude hosťovať výtvarník Ján Hrčka, ktorý maľuje tak trochu „iné“ obrazy vyjadrujúc emócie mladého punkera. O tom, že Ján Hrčka je umelcom telom i dušou, svedčí aj jeho hudobná produkcia. Na tejto akcii sa však predstaví hlavne svojou osobitou maliarskou tvorbou v podobe punkových diel aj desivých portrétov.

Na čo sa môžete ešte tešiť?

Okrem silného umeleckého zážitku, ktorý vám možno zvýši tep,   vás na akcii príjemne schladí  ľadovo namrazený Jägermeister a tiež atraktívny sprievodný program plný punk-rockovej hudby, či burza punkrockovýchrockových platní. Ak ste si doteraz mysleli, že chodievate na netradičné akcie a nenavštívili ste SPOTS, tak vlastne ani neviete, o čom hovoríte. Neprestávajte loviť, s nami.

Viac info:    

  • https://www.facebook.com/events/133754930519386/?acontext=%7B%22action_history%22%3A%22null%22%7D