Prichádza klubová jeseň a s ňou sa závratne zvyšuje Tlak!

Prichádza klubová jeseň a s ňou sa závratne zvyšuje Tlak! BOMBING 4

Rezidentná akcia TLAK ostáva v našom programe na pravidelnej mesačnej báze, čo znamená jediné. Yanko Král vám aj počas nasledujúcej klubovej sezóny zahrá raz mesačne v rámci Bratislavy iba v Nu Spirit Clube. Prídte s nami spoločne roztlačiť klubovú jeseň už tento piatok 30. septembra.

YANKO KRAL už niekoľko rokov stále potvrdzuje svoju povesť slovenského krála klubov a nemieni s tým prestať. Vo svojich setoch precízne kombinuje pestrý mix žánrov od grimu cez hip hop až do hlbokých vôd elektorniky. Yanko poď, poď give us some more #TLAKlife!

VULGARA ovláda okrem DJ-ingu aj niekoľko hudobných nástrojov. Jeho lásku k hudbe tak skvelo pretavuje do chytlavých mixov najmä reggae a reggaetonu ktoré roztancujú aj toho najchladnejšieho návštevníka.

TOOCHKNY DEEJAY, legenda ktorá zásobuje scénu tými najoriginálnejšími a najneopočúvanejšími trackmi už dlhé roky. Výber nekompromisnej bass music ktorú ste ešte nikdy nepočuli, ale okamžite jej úplne prepadnete. Bebe rozduní vaše telesné schránky už tento piatok.

SIR BAKULU je DJ a promotér ktorý to má v poslednom čase poriadne našliapnuté! Jeho sety sa skladajú z toho najlepšieho prierezu bangrov v rámci Drum&Bassu a Breakbeatu za posledné dekády, ale aj horúcich noviniek.

SABOTAGE (EMONOIZBOYS) je člen dvojky, ktorá otriasa nielen bratislavskými klubmi už hodnú chvíľu. Jeho electrobreakoví zvuk clubberi milujú a pevne veríme že nám zahrá aj niečo z vlastných produkcií.

SELECTA CIFIMAN je nekorunovaný kráľ dancehalloveho zvuku ktorý dokonale rozprúdi to čo DJ Vulgara rozbehne na main stage. Zatvorte oči a nechajte sa v jeho rytmoch odviať až na samotnú Jamaiku. Brap!

Line Up

Main Stage:

  • 22:00 – 00:00 Vulgara
  • 00:00 – 01:00 Selecta Cifiman
  • 01:00 – 02:00 Toochkny Deejay
  • 02:00 – end B2B

Excelent Stage:

  • 23:00 – 00:30 Sabotage
  • 00:30 – 02:00 Sir Bakulu
  • 02:00 – 04:00 Yanko Kral
  • 04:00 – end B2B

Tags: