Prelomové skate video We Are Blood mieri na Slovensko!

Prelomové skate video We Are Blood mieri na Slovensko! BOMBING

Film We Are Blood produkovala spoločnosť Brain Farm, ktorá stojí za ikonickými snowboardovými filmami That is That’s All a The Art of Flight. Tak ako spomenuté snowboardové filmy boli revolúciou v snowboardingu, tak je We Are Blood revolúciou v skateboardingu. Slovenská premiéra sa uskutoční vo štvrtok 29. októbra v bratislavskom Nu Spirit Clube.

Na Slovensko prichádza skateboardový film, ktorý nemá obdobu. Ešte nikdy v histórii skateboardingu nebol natočený film, ako We Are Blood. O jeho kvalitu sa zaručili jazdci, ale aj producenti z Brain Farm. Film je natočený v 4K Ultra HD, čo naozaj musíš vidieť na veľkom plátne slovenskej premiéry. Brutálne slowmotiony, helikoptéry, drony, nádherná scenéria z celého sveta a samozrejme ten najlepší skateboarding.

Film We Are Blood sa natáčal po celom svete! Prsotredníctvom jazdcov navštívime najlepšie skejtové spoty v Chine, Dubaii, Brazílii a v mestách ako Los Angeles a Barcelona, ktoré sú mäkkou skateboardingu. V hlavnej úlohe PRO Skater Paul Rodrigez, Jamie Thomas, Clint Walker, Chase Webb, Clive Dixon a veľa ďalších riderov.

Jedinečnú slovenskú premiéru ti 29.10.2015 prináša Snowboardfest (niekoľko rokov organizuje premiéry Absinthe videí) a video We Are Blood na plátne budete môcť vidieť v Nu Spirit Clube. Brány sa otvoria od 20:00 a film sa začína premietať o 22:30. Samozrejme nebude chýbať ani skvelá party na ktorej zahrajú DJs Dalyb (Haha Crew), Hafner, UnclPete & Miko (Gramo Rokkaz). Vstupné 5€.

WE ARE BLOOD je šialene spracované skateboardové video, v ktorom jazdia najlepší skate jazdci súčasnosti. Spoločne cestujú po kontinentoch našej planéty, posúvajú na svojich doskách limity toho, čo je možné a oslavujú spojenie, ktoré vzniká pri tak nádhernej aktivite ako je skateboarding.

FB EVENT:

LINEUP:

  • 20:00 – 22:30 UnclPete
  • 22:30 – 00:00 Premietanie filmu We Are Blood
  • 00:00 – 03:00 Hafner

Bassment

  • 22:30 – 00:00 Premietanie filmu We Are Blood
  • 00:00 – 02:00 Dalyb
  • 02:00 – 05:00 DJ Miko