Poznáme LineUP s programom festivalu Pohoda. V predaji sú posledné lístky

Pohoda oslávila 20tku BOMBING 3

Už dva týždne štartuje na Trenčianskom letisku 21. ročník festivalu POHODA. Program ako aj všetko ostatné je aj tento rok na vysokej úrovni. Organizátori včera oznámili, že v predaji zostáva posledných 3000 vstupeniek na toto skvelé podujatie. Tak isto sa na stránkach festivalu objavil LineUp s programom Pohody 2017. Aj tento rok je súčasťou line-upu funkcia „vyklikávania“ umelcov.

Vďaka nej si môžete zvoliť vystúpenia, ktoré chcete vidieť a následný zoznam si môžete vytlačiť. Pribudla novinka v podobe kombo lístkov s poľským festivalom OFF a už vo štvrtok sa môžme tešiť na ďalšie informácie o novinkách a službách festivalu Pohoda.

Ako každý rok ani tento nie je výnimkou v rozdelení slotov koncert hodina-hodina a večer 90 minút – 90 minút. Po koncerte nasleduje rovnako dlhá pauza a  susedné pódiá hrajú na striedačku. V praxi tento model umožňuje vidieť viac hudby a zároveň svojim nastavením zabraňuje presluchom medzi pódiami. Program na webe festivalu opäť ponúka dve verzie zoradenia:

Zostáva posledných 3000 vstupeniek

Už dávnejšie organizátori prišli s informáciou rekordného predaja ubytovania a parkovania. Včera prišli s informáciou o zostávajúcich permanentkách, ktorých je v predaji už len 3000 kusov. Vo štvrtok sa v kaviarni Foxford na Obchodnej ulici v Bratislave uskutoční partnerská tlačová konferencia kde sa dozvieme novinky od partnerov festivalu. Celú tlačovú konferenciu môžete sledovať aj naživo na facebook stránkach festivalu – www.facebook.com/pohoda.festival/?fref=ts

Kombo vstupenky na festivaly Pohoda a OFF si môžete zakúpiť na  www.pohodafestival.sk/sk/listky.

 

Zdroj: TS / Anton Repka