Pohoda pridáva aj tento rok akciu ku dňu učiteľov a hľadá brigádnikov a dobrovoľníkov

den ucitelov 640x254

Učitelia a študenti si môžu od dnes do Dňa učiteľov (do polnoci 28. marca) kúpiť lístky na Pohodu so zľavou 10 €. Pre držiteľov kariet ITIC, ISIC a Euro<26 je v predaji celkovo 283 permanentiek za 89 €.

Na jeden platný preukaz je možné zakúpiť maximálne 2 lístky na tomto linku: www.pohodafestival.sk/sk/product/listok-den-ucitelov. Pre uplatnenie zľavy je potrebné zadať licenčné číslo preukazu v tvare: počiatočné písmeno, 6 alebo 12 číslic, a ak ho preukaz obsahuje, aj záverečné písmeno. Zároveň je potrebné, aby sa meno a priezvisko zadané pri registrácii, zhodovalo s údajmi na karte.

V týchto dňoch Pohoďáci spustili registráciu brigádnikov do nápojových centier na Pohodu 2019. Viac informácií nájdete na https://nc.pohodafestival.sk/register. Registrácia dobrovoľníkov sa začne začiatkom apríla na webe: https://volunteers.pohodafestival.sk/. V prípade záujmu o iné brigády (upratovači, pomoc pri príprave a balení festivalu) môžete napísať na https://workers.pohodafestival.sk/.

Tešíme sa na vás už o 112 dní.

Potvrdení účinkujúci: Liam Gallagher, Lykke Li, The 1975, The Roots, Skepta, Mac DeMarco, Charlotte Gainsbourg, Mura Masa, Michael Kiwanuka, Jeff Mills, Lola Marsh, Vitalic LIVE, Sofi Tukker, Amadou & Mariam and Blind boys of Alabama, Dimension, Calypso Rose, Sudan Archives, IC3PEAK, Viagra Boys, Bazzookas, Show Me The Body, BaBa Zula, Bukahara, Donny Benét, Dream Wife, Gleb, Cari Cari, LIFE, Sho Madjozi, FAKA, Noga Erez, Illnurse, Čavalenky, KOKOKO!, Haiku Hands, Penelope Isles, Ekman Live, Snapped Ankles, Sink Ya Teeth, Trio Katastrofa, Natalie Sharp (Lone Taxidermist), Shibuya Motors a mnohí ďalší.

Zdroj: TS / Anton Repka - Pohoda Festival s. r. o. PR and Media Director

Tags: