PARKWAY DRIVE A ASKING ALEXANDRIA ZAHRAJÚ V BRATISLAVE

PARKWAY DRIVE A ASKING ALEXANDRIA ZAHRAJÚ V BRATISLAVE BOMBING

Austrálska metalcoreová skupina PARKWAY DRIVE sa vydáva na turné po Európe. Unbreakable Tour sa 1. apríla 2017 zastaví v Bratislave. sSpolu snimi sa v Refinery Gallery predstaví aj ASKING ALEXANDRIA. Pre fanúšikov týchto dvoch kapiel čaká nadupaný večer.

Parkway Drive vydali zatiaľ posledný album IRE minulý rok a nedávno potešili aj ďalšími novými skladbami. Len pred pár dňami zakončili letné cesty Európou a koncom septembra im začína severoamerická časť turné Unbreakable, ktorá potrvá takmer do konca októbra. Na európsku časť so začiatkom v Prahe sa vydajú na konci marca.

Asking Alexandria budú hosťami počas tohto turné na všetkých koncertoch v Európe. Aj oni majú na konte v podstate čerstvý album The Black, ktorý vyšiel na jar tohto roka. Pred pár dňami koncertovali u našich českých susedov a o niekoľko mesiacov sa do týchto končín vrátia znovu so svojimi metalcoreovými kolegami. 

Kapely odštartujú šnúru 29. marca v pražskom komplexe Forum Karlín. Následne sa okrem Bratislavy ukážu v ďalších dvanástich európskych mestách vrátane Mníchova, Zürichu, Frankfurtu, Londýna či Paríža. Turné ukončia 15. apríla koncertom v Lipsku.

 

Zdroj: Sita