Para a Billy Barman zahrajú v júni na pekných miestach

Para a Billy Barman zahrajú v júni na pekných miestach BOMBING

Dva hrady, jeden zámok a jeden amfiteáter budú MIESTA, kde spoločne otvoríme letnú hudobnú sezónu na Slovensku. V júni totiž prebehne špeciálna šnúra dvoch slovenských skupín Para a Billy Barman. Na najväčších domácich festivaloch majú na svojich koncertoch vždy najpočetnejšie publikum, a tak toto spojenie prichádza ako logické vyústenie pre uskutočnenie tohto jedinečného projektu s názvom PEKNÉ MIESTA.

Kapely sľubujú zaujímavý program a aj spoločné prepojenie oboch vystúpení, čím iba vyzdvihnú špeciálnosť týchto koncertov. Billy Barman avizujú, že po úspešnom turné Potichu si na pár piesní “požičajú” dievčatá zo SĽUKu. Nezaostanú ani chlapci z Pary, na devínskom koncerte pokrstia svoj nový album “Našou Krajinou”, ktorí vydávajú po neuveriteľných šiestich rokoch.

Všetky štyri akcie prebehnú v duchu mini festivalu, takže na každom mieste bude aj čo zjesť a vypiť. Po skončení koncertov bude zábava pokračovať afterkami v priľahlých kluboch, aby si návštevníci mohli ešte po vystúpeniach užiť príjemný večer vo svojom meste. 

Viac info:

  • 16.6. Hrad Devín
  • 22.6. Trenčiansky hrad
  • 23.6. Amfiteáter Banská Štiavnica
  • 29.6. Zvolenský zámok

Vstupenky sa dajú zakúpiť cez link www.grapefestival.sk/sk/products/listky

 

Zdroj: TS / Denisa Chylová