Ostáva už len 70 dní do začiatku festivalu BAŽANT POHODA 2012

PUBLIC ENEMY, JAMAICAN LEGENDS, WHITE LIES  A ĎALŠIE MENÁ PRE BAŽANT POHODU 2012 BOMBING

Bažant POHODA 2012 sa nám pomaly približuje. Do otvorenia POHODOvých brán na Trenčianskom letisku zostáva už len 70 dní a prípravné práce týmu zodpovedného za krásne strávené dni pomaly finišujú. Doteraz ohlásený hudobný interpreti sú ako každý rok excelentný.Mená ako Lou Reed, Elbow, Kasabian, Public Enemy a mnohé ďalšie hovoria za všetko.

Ľudia zodpovedný za LineUp makajú celý rok aby pre návštevníkov vytvorili čo najzaujímavejší a najlepší hudobný program. Bažant Pohoda okrem hudby prináša aj veľa inej zábavy a kultúry. Toto všetko a ešte niečo viacej prinesieme v najbližších dňoch a v pravidelno – nepravidelnom spravodajstve Vás budeme informovať, že čo všetko predvedie BAŽANT POHODA 2012 na Trenčianskom letisku 5. – 7. júla 2012.

Ku dnešnému dňu je k dispozícii ešte posledných 1961 lístkov, ale ak sa bude opakovať minuloročný scenár tak odporúčam lístky zakúpiť čím skôr lebo sa po nich môže len tak zaprášiť a potom sa práve na Vás nemusí ujsť….

Ak chcete zažiť atmosféru tohto jedinečného festivalu a pri tom si aj zarobiť nejaké to éčko tak Pohoda ponúka možnosť brigády v nápojových centrách. Viacej info: http://www.pohodafestival.sk/index.php/news/5308/158/Chcete-brigadovat-na-Bazant-Pohode-2012/

Alebo chcete festivalu pomôcť dobrovoľne? Tak aj pre takýchto nadšencov je tu možnosť dobrovoľníctva – všetky informácie sa dozviete na http://pohodavolunteers.sk/

 

Takže podľa informácií od organizátorov sú už aj slnečnice na svojom mieste a pomaly začínajú rásť aby 5. – 7. júla boli v plnej kráse a Vy môžete čakať ďalšie nové informácie o POHODE 2012 v podobe tlačových správ od Agentúry Pohoda alebo aj naších pohľadov na tento výnimočný festival, ktorý patrí k tomu najlepšiemu a najpozitívnejšiemu čo na Slovensku máme ( a nie len na Slovensku, keďže Pohoda patrí k najlepším festivalom na svete..:)

 

Bažant Pohoda Bigboardy : http://www.pohodafestival.sk/index.php/news/5288/158/Pozrite-si-nase-nove-bigboardy/