Okamžité krepčenie v bratislavskom KC Dunaj~

Okamžité krepčenie v bratislavskom KC Dunaj~ BOMBING 1

Znamenitá hudba podčiarknutá fajnovou atmosférou na okamžité použitie. Nezmeškajte októbrovú edíciu legendárneho žúru v znamení hip-hopu a príbuzných žánrov v podaní DJských stálic tuzemskej scény. Do krepčenia prvej triedy vás stiahnú NobodyListen, Grimaso, Škrupo a Metys.

NobodyListen (CZ) je pražský producent a DJ, ktorý vo svojich setoch najradšej kombinuje progresívnu elektronickú hudbu s rapom a do klubov prináša fresh kúsky. Na konte má mixtapy aj spolupráce s menami ako Delik, Dramatikz, Nironic či Rasco. Poznať ho môžete aj ako súčasť elektronického downtempového dua VR/Nobody, ktoré v decembri vydalo na vinyle EP Now. Predchádzal mu debutový album YET.

Grimaso je slovenský producent, DJ a člen legendárnej H16. S produkovaním začal pred viac ako desaťročím a zo tie roky si nazbieral poriadne dlhý zoznam kolaborácii, darí sa mu aj sólo, na konte má tri albumy. Ani dnes nepoľavuje zo svojej tvorby a uživa si aj klubové hrania.

Škrupo alias Daddy Skrupee je MC, spevák, rozhlasový moderátor a tiež vášnivý DJ, ktorý mixuje najmä žánre ako hip-hop, dancehall či reggae. Jedna z tvári relácie Príjmi#cveng nás poriadne rozkrepčí.

Metys je člen bandy Gramo Rokkaz, ktorá na scéne určite neprehľadnete a ktorú môžete vidieť na koncertoch po Slovensku a Čechách. Metys je jedným z Djov tejto crew a jeho vkusne poskladané skreče zdobia nejeden slovenský album.

  • 15. 10. (sobota)
  • Štart: 21:00 hod.
  • Vstup: 5€