Nu Spirit Club oslavuje piate narodeniny, darčeky dostávate vy!

Nu Spirit Club oslavuje piate narodeniny, darčeky dostávate vy! BOMBING

fantasticfive

Už je to päť rokov, odkedy sa značka Nu Spirit rozrástla z malého baru na Medenej 16 aj na plnohodnotný club. Za tie roky sme si spolu s vami užili nezabudnuteľné žúry, koncerty svetových mien, módne prehliadky, talkshows aj stand-up comedy. Narodeniny zvykneme osláviť vo veľkom štýle a nebude tomu ináč ani pri tejto päťročnici, ktorú sme vďaka vám splnili na 150%. Hneď na úvod narodeninového High Five mesiaca sme začali zostra so špeciálnym hosťom tradičnej Depeche Mode party. Za mix sa postavil Ben Christo z legendárnej kapely The Sisters of Mercy.Prvý novembrový pondelok patril americkému spevákovi Bilalovi, ktorý zavítal na Slovensko aj s celou kapelou v rámci našej série In Jazz We Trust. Tento kráľ neo-soulu si získal srdcia slovenských fanúšikov ešte na minuloročných Bratislavských jazzových dňoch, teraz sa vrátil späť do intímnej klubovej atmosféry a odohral koncert, na ktorý nikto zo zúčastnených len tak nezabudne.

Séria narodeninových akcií bude pokračovať s britským houseovým producentom Linkwoodom, ktorého jedinečný prístup k house music ovplyvnil celé ďalšie generácie DJov. Napriek tomu, že jeho meno zarezonuje v ušiach každého fanúšika tohto žánru, Linkwood sa vyhýba prílišnej sláve a buzzu a omnoho radšej pracuje na svojej tvorbe utiahnuto. O to sme radšej, že prijal naše pozvanie a spolu s Popular crew predstaví svoj vinyl-only mix už 14. novembra.Nezabúdame ani na nový sound a v druhej polovici novembra si budete môcť vychutnať rising star z newyorského Brooklynu, Zebra fcking Katz! Kvalita overená Red Bull Music Academy, provokujúca kritikov aj rapových fanúšikov, upútala pozornosť mien ako Tricky, Die Antwoord aj Azaelia Banks. Na pódiu Nu Spirit Clubu si ho budete môcť užiť 21. novembra.

Poslednou hudobnou čerešničkou na piatej narodeninovej torte je francúzsky producent Brodinski. Meno, ktoré nemohlo uniknúť nikomu s čo i len minimálnym záujmom o elektroniku. Jeho projekt Bromance a zaťaženie na netradičné spolupráce mu otvoril dvere k produkcii albumov Kanye Westa aj Theophila Londona. Ani do Bratislavy neprichádza sám a ako posilu na 27. novembra berie so sebou svojho kolegu MYD z Clubu Cheval.

Nezabúdame ani na lokálnu scénu, pretože tá si najviac zaslúži podporu od vás aj od nás. Prvý novembrový štvrtok u nás vystúpi speváčka Tina, ktorá si na oslavu 10 rokov od vydania prvého sólového albumu pripravila špeciálne akustické turné. 22. novembra na našom pódiu vystúpia veteráni slovenského rapu, Vec & Zverina. A aká by to bola oslava bez nášho all stars DJ teamu! Už 15. novembra sa za mixami na veľkolepej oslave 5. narodenín prestrieda celá plejáda DJov, ktorých ste si za tých päť rokov stihli obľúbiť a nevynechali ste ani jeden ich žúr. A keďže na narodeniny sa patrí aj si štrngnúť, celý mesiac máme pre vás päť obľúbených panákov len za dve eurá. Medzi nimi je vodka, gin, rumy aj whisky. Počas víkendov si do 23:00 však stále môžete vychutnať celú našu ponuku v cene happy hours. High Five na to!

Zdroj: TS