Napomádovaná párty na plný plyn!

Napomádovaná párty na plný plyn! BOMBING

Rozsvieťte s nami hity rock’n’rollu, rockabilly a rocku a nechajte sa vtiahnúť do atmosféry 50. a 60. rokov. Večer sa vybláznime na koncertoch kapiel Dirty Blondes a The Rockefellas a spoza DJského pultu nás bude sprevádzať trio Voodoo Beats.

Dirty Blondes (CZ) je nebezpečná pražská kapela, ktorá nám naservíruje pekne horúci dirty rock’n’roll. Výrazná gitara a melodické linky pripomenú kapely ako The Hives či The Subways, ale Dirty Blondes zachádzajú so svojou tvorbou ešte ďalej. Za šesť rokov svojho pôsobenia vystúpila na mnohých festivaloch doma i v zahraničí, vydala dva albumy Don’t be a Pussy a We live only once.

The Rockefellas je kapela, ktorá spája klasické rock’n’rollové hity 50. a 60. rokov s vlastnými skladbami. Jej vystúpenia sú povestné veľkou energiou, o čom nás presvedčia naživo. The Rockefellas vznikli na začiatku roku 2012 spojení členov kapiel Devilstreet 13, The Red Rems a nových hudobníkov.

Voodoo Beats je DJské trio z Bratislavy v zložení Trashman, Boneshaker a Hellhound, ktoré hrá besne, ale premyslene. Večer príde s hitmi, ktoré rozbijú každú párty. V ich výbere budeme počuť z žánre ako rock’n’roll, garage rock, post-punk, psychadélia 60. rokov či rockabilly.

  • 9. 12. (piatok)
  • KC Dunaj – Bratislava
  • Štart: 21:00 hod.
  • Vstup: 5€

Partneri: Radio_FM, Doba Magazín, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Interez, Music-zone.eu, Bombing, MUSIC4U.SK, Dobré noviny, in.ba