Majka Demitrová príde na Cibula Fest s charitatívnym projektom

Majka Demitrová príde na Cibula Fest s charitatívnym projektom BOMBING 1

Každý dobrý hudobný festival prináša okrem skvelej hudby aj širší rozmer. Výnimkou nebude ani tohtoročný Cibula Fest 2017, ktorý už dnes otvorí svoje brány na letisku v Holíči.

V minulosti už na tomto podujatí dostala priestor napríklad aj Nadácia Detského kardiocentra a tento rok to bude občianske združenie Kolobeh života, ktorého ambasádorkou je vdova po hokejovej legende Pavlovi Demitrovi Majka

Kolobeh života pomáha rodinám s nezaopatrenými deťmi, ktoré sa smrťou jedného alebo oboch rodičov ocitli v ťažkej a krízovej životnej situácii.

„Keďže nás spája podobný osud, rozhodli sme sa ponúknuť svoje skúsenosti, pomoc, podporu, informácie, poradenstvo a pocit spolupatričnosti rodinám, ktoré to práve potrebujú. Verím, že sa tam spolu stretneme pri dobrej myšlienke pomôcť. Naším spoločným sloganom je – Každá slza má zmysel,“ povedala Majka Demitrová, ktorá sa teší aj na hudobné vystúpenia, najviac na Tomáša Klusa, kapely Horkýže slíže, InéKafe, Chiki Liki Tu A a Freedom Call.

Spolu s ďalšími dobrovoľníkmi bude na Cibula Feste okrem osvety ponúkať aj cibuľu za dobrovoľný príspevok.

Výťažok z príspevkov poputuje na letný terapeutický tábor pre deti, ktoré prišli o rodičov. Odchádzame naň už v pondelok 24. júla,“ dodala Demitrová.

Cibula Fest 2017 štartuje už dnes o 16.00 a už prvý večer bude nesmierne silný. Vo večerných hodinách vystúpi Tomáš Klus, Polemic a Horkýže slíže. Počas ďalších dvoch dní aj také kapely ako Walda Gang, Xindl X, Jelen, Lenny či hlavný zahraničný headliner Captain Jack.