Kúsok rapu na POHODE 2013

Kúsok rapu na POHODE 2013 BOMBING

A je to vonku, MODRÉ HORY (Lyrik a Bene) chystajú po štyroch rokoch nový album. Tieto informácie priniesla stránka festivalu POHODA. Keďže info priniesla agentúra Pohoda je zrejmé, že títo inteligentný raperi na našom najväčšom festivale nebudú chýbať a fanúšikom predstavia svoje nové vecičky. Môže sa zdať, že Bene a Lyrik sa štyri roky flákali, ale opak je pravdou. A tu je zoznam toho, čo všetko za ten čas spáchali:

Bene: vydal niekoľko albumov, napísal jednu knihu a získal Radio Head Award, ktoré udeľuje Rádio_FM

Lyrik: založil ZLOKOT

Takže ak chcete týchto dvoch borcov vidieť na živo treba si zakúpiť lístky na BAŽANT POHODU 2013 (a rýchlo zostáva necelých 11000 ks), ktorá sa uskutoční 11. – 13.07.2013 na Trenčianskom letisku.

 

 

Hip-Hop bude mať na POHODE silnejšie zastúpenie ako po minulé roky. Na festivale sa predstaví aj legenda a otec Slovenského rapu Branči Kováč alias VEC. Minulý rok vydal nový album Stereo Farbo Slepo s ktorým sa na aj na Pohode predstaví. Na majku mu bude vypomáhať tento krát ŠKRUPO a hudobné podmazy budú znieť live v podaní Champion Sound livě band (dvorná kapela Prago union).

 

 

Český Hip-Hop bude mať aj netradičné zastúpenie v podobe netradičného Hip-Hop zoskupenia. Ide o skupinu alebo skor divadelný súbor okolo Jana Buriana ml. KYKLOS GALAKTIKOS. Tento súbor je netradičný, vtipný, originálny. Ak neviete o koho sa jedná viac sa dozviete na ich internetovej stránke www.kyklosgalaktikos.cz a samozrejme ich živé vystúpenie na festivale POHODA 2013

 

 

Viac info o festivale POHODA 2013 na: http://www.pohodafestival.sk/

 

  • Autor: Tomáš Ormandy