Kapela Medial Banana vyráža s novým albumom na Jamajku.

Kapela Medial Banana vyráža s novým albumom na Jamajku. BOMBING

Rockin’ It je názov druhého albumu stále populárnejšej slovenskej reggae kapely Medial Banana. Vyšiel iba pred pár dňami a fanúšikovia sú nadšení. Kapela za ten čas profesionálne vyrástla a je to cítiť na každej novej skladbe. Makať však neprestávajú ani bezprostredne po vydaní novinky a už sú na ceste za novým, priam vytúženým projektom, ktorý nesie meno Inna Jamdown.

Chalani z Medial Banana si totižto plnia sny, aké má azda každý reggae hudobník na svete a vyrážajú na mesačnú dobrodružnú expedíciu na Jamajku. Cieľom projektu Inna Jamdown je vytvoriť prvý slovensko-jamajský hudobný album, na ktorom sa do hudieb od Medial Banana predstaví plejáda jamajských interpretov. Do kolísky reggae hudby vyráža s časťou kapely aj filmový štáb, ktorý zaznamená proces tvorby v niekoľkodielnom video-dokumente. Celý team projektu čakajú cesty na miesta ako Blue Mountain, Portland, pôvodná rastafari osada Pinnacle, nahrávanie v legendárnom štúdiu Tuff Gong a návšteva jedného z najvýznamnejších festivalov na ostrove, Rebel Salute.

Všetky zážitky z tohto výletu a rôzne zákulisné momentky môžete sledovať vo forme live blogu na stránkach Red Bull Slovenskoredbull.sk/bananablog

Ochutnávky nového albumu Rockin’ It nájdete od dnes na kapelnom youtube kanáli a celý album si môžete zaobstarať na shop.rukahore.sk/medialbanana.

Medial Banana – Nemôžem prestať (singel z albumu Rockin’ it)

 

Pre viac info sleduj:

 

Zdroj: TS / Sveťo Moravčík / KULTURISE s.r.o.