Hudba z Marsu uvádza nový singel a chystá nový album

Hudba z Marsu uvádza nový singel a chystá nový album BOMBING 1

1.mája 2017 vyjde šiesty album skupiny Hudba z Marsu – Sonda. Bude obsahovať 10 skladieb – vrátane už zverejnených: Partyzánska, Vianočná, Cops Can`t Dance. Aktuálny singel Poď so mnou predstavuje skupina spolu s videoklipom natočeným pred pár dňami v Prahe. Čarovnú atmosféru elektropopového lovesongu umocnil hosťujúci vibrafonista Stroon známy zo skupiny PPE.

Vo viacerých vrstvách sa ozýva marťanský analógový synťák Roland Jupiter 4 a Microkorg vocoder a zaujímavosťou sú aj kombinácie živých a elektronických liniek basgitary a bicích.

Vznik videoklipu opisuje kapelník Štofo:

Raz po koncerte sme dali debatu s našimi fanúšikmi Filipom & Dianou – veľmi pekný párik a zistili sme, že aj veľmi sympatický. Tak sme sa dohodli, že spolu niečo natočíme, hoci s herectvom nemajú nič spoločné. Vybehli sme za nimi do Prahy, kde študujú a toto je výsledok, ktorý nás aj ich milo prekvapil. Najväčšia sila bola, keď uprostred natáčania kľúčovej scény na nábreží začal strieľať ohňostroj väčší ako na nový rok. Vtedy sme cítili, že nám Niekto pomáha! 🙂