Horúčavy, búrky, a neskutočná zábava – aj taký bol piatok na POHODE

Horúčavy, búrky, a neskutočná zábava - aj taký bol piatok na POHODE BOMBING

Druhý deň na BAŽANT POHODE bol zase úžasný, celý deň pieklo slnko a aj napriek večernej dosť silnej búrke, kvôli ktorej sa festival musel na cca hodinku prerušiť a väčšia časť programu posunúť to na atmosfére neubralo.

Umelci opäť raz dokázali aký sú úžasný a myslím, že ten najúžasnejší bol ALOE BLACC, ktorého koncert bol tesne pred koncom skrátený z bezpečnostných dôvodov, kvôli silnej búrke ktorá sa prehnala nad letiskom.
Keď Aloe schádzal z pódia na bočnej strane, ľudia ktorý sa nachádzali na boku stage začali tlieskať a Aloe sa zachoval ako najväčší profík zobral si megafón a prerušenú pesničku dospieval cez megafón. Po búrke celý program pokračoval a skrátený koncert ELBOWa spôsobil, že KASABIAN vystúpili načas podľa harmonogramu a ukázali POHODOVÉMU publiku veľkú šou s veľkou energiou. ELBOW si však neodpustili vtipnú poznámku, že hrajú posledný krát hrajú pred KASABIANom..:) Najviac energickú šou malo určite Švédske trio MOVITS, ktorý ponúkli namixovaný HIP-HOP zo swingom a preplnený NAY TANEČNÝ DOM si skvelo za-skákal a zatancoval.

Viacej o včerajšom programe Vám ponúkneme v nedeľnom reporte. Zatiaľ si vychutnajte fotoreport včerajšieho krásneho dňa, a tešením sa na dnešné vyvrcholenie BAŽANT POHODY 2012 a na hlavne na PUBLIC ENEMY.

 

A inak vo fotoalbume nájdete aj nomináciu na fotku POHODY – chalanov, ktorý skočili rybičku do veľkokapacitného kontajnera. .:DDD

 

no images were found