Hollywood Undead opäť na Slovensku

Hollywood Undead opäť na Slovensku BOMBING 2

Už o necelé 3 mesiace vystúpi Americká rap-rocková formácia Holyywood Undead v bratislavskej Refinery gallery. Vystúpia u nás v rámci svojho svetového turné počas ktorého nám predstavia aj skladby z najnovšieho albumu Day of the Dead (2015). Ako predskokan vystúpi americká deathcorová skupina Attila.

Hollywood Undead sa na Slovensko vrátia už druhý krát. Prvý krát u nás vystúpili v rámci festivalu Topfest kde vystúpili na hlavnom stage-i ako jeden z hlavných headlinerov festivalu. Hollywood Undead sú známi skvelou pódiovou šou.Tak tomu bolo aj na Topfeste kde predviedli skvelú show s neopísateľnou atmosférou. Ľudia si užívali každú sekundu tohto skvelého koncertu.

V apríli tohto roku sa u nás zastavia opäť, tento krát to nebude festival ale samostatný koncert v rámci ich svetového turné. Môžeme sa tešíť na najnovšie pesničky z albumu Day of the Dead ale tak isto nebudú chýbať aj tie staršie z albumov Swan Songs (2008), American Tragedy (2011) a Notes from the Underground (2013). Okrem toho vydali aj kompiláciu Desperate Measures (2009), album remixov American Tragedy Redux (2011) či tri EP nahrávky.

Hollywood Undead sa prezentujú energickou zmesou rocku, rapu a metalu, doplnenú o tanečné a alternatívne prvky. Často ich ľudia radia aj do nu-metalového žánru a niektoré ich skladby prirovnávajú k tvorbe Linkin Park..

Vstupenky na tento koncert sa dostali do predaja 30.októbra minulého roku a ako sa vraví „lístky idú ako čerstvé rožky“ preto si nenechajte ujsť túto skvelú šou Hollywood Undead v Bratislave! Vystúpenie úspešnej americkej formácie na Slovensku prináša Agentúra Topfest.

Lístky sú k dispozícii v sieti TicketPortal.

Eventhttps://www.facebook.com/events/918034924916728/