Hip Hop Circus s OLIVER LOWE & FRIENDS v Chapeau Rouge

Hip Hop Circus s OLIVER LOWE & FRIENDS v Chapeau Rouge BOMBING

10.června vypukne další díl večírku s názvem HIP HOP CIRCUS v pražském klubu Chapeau Rouge. Hlavní slovo budou mít tentokrát ženy za gramofony i u mikrofonu. Vystoupí např. Flowie & Beatsolčy, Taktika-BioMasha-Matta Hari, Pettulle, Sharkass, Neftyss (Mexiko) a djky Supet, Lu Michell, RBKH a další…  Vrcholem večera bude koncert kapely OLIVER LOWE & FRIENDS. Mc a producent Oliver Lowe (ex Divokej západ) vydal před půl rokem živě nahrávané album Peníze nebo Život, které je řazeno mezi jedno z nejlepších alb loňského roku. Deska je již v tuto dobu vyprodána, zdarma si ji můžete stáhnout na tomto odkaze:

http://everydayslabel.tumblr.com/post/4586178904/album-oliver-lowe-friends-vyprodano-stahuj-ho

Těšit se můžete na plnohodnotnou show. V Oliverovo živém projektu figuruje navíc Talpas (mpc), Radim Knapp (trubka) a Filip Šašek (klávesy). Je více než možné, že show v klubu Chapeau Rouge obohatí ještě někteří hosté z desky..

Těšit se můžete na dvě patra plné muziky a dalších doprovodných akcí. Rezervujte si datum 10.června a přijďte podpořit kvalitní hudbu.

Předprodej vstupenek startuje 9.5. přímo na horních barech v Chapeau Rouge,prvních 14 dnů tedy do 22.5. budou vstupenky k dispozici za 80 kč,poté se cena zvedne a na místě bude lístek samozřejmě ještě o něco dražší…POZOR!! Kapacita dance baru je omezena číslem 230 lidí,takže neváhejte a kupte si lístky hned na začátku.Tahle akce bude stát za to!!!

 

 

HIP HOP CIRCUS

Oliver Lowe & Friends
http://www.amp.cz/projects/oliver-lowe/

MC Neftyss (Mexiko)

DJs: Supet, Lu Michell, RBKH,Shifty

Flowie & Beatsolčy
Taktika – BioMasha – Matta Hari
Pettulle, Sharkass