Haberovi ide karta. Pridáva ďalší koncert na turné

Haberovi ide karta. Pridáva ďalší koncert na turné BOMBING 2

Slovenská hudobná kapela Team je na hudobnej scéne už 33 rokov. Napriek tomu, že líder Paľo Habera prišiel do skupiny až neskôr, stal sa z neho jej symbol a neodmysliteľná súčasť. Pri príležitosti „kristových rokov“ Teamu už čoskoro spolu vyrazia na veľkolepé turné s názvom HABERA & TEAM “33“ TOUR 2016. Z pôvodne plánovaných piatich koncertov turné v piatich slovenských mestách však bude nakoniec až šesť. Dôvodom je pridaný koncert v Bratislave.

HaberaTeam sa na turné vyberú v máji a na Slovensku budú ich zastávkami mestá Prievidza, Košice, Martin, BratislavaPoprad. Ku pôvodne plánovaným piatim koncertom pribudol ešte jeden v Bratislave a v hlavnom meste sa tak objaví až dva dni za sebou. Po ukončení slovenského turné sa presunie do susedného Česka, kde odohrá ďalšie koncerty. „Teší nás veľký záujem fanúšikov Paľa Haberu a Teamu. Pre veľký záujem o vstupenky, najmä v Bratislave, sme sa rozhodli pridať ešte jedno vystúpenie v hlavnom meste. Podobná situácia je aj v Česku, kde pribudol ďalší koncert a rovnako dva koncerty odohrá v Brne,“ prezradil za organizátora turné Branislav Holička z agentúry Trio Production.

Koncertná šnúra Haberu a jeho kapely prichádza po štyroch rokoch, vtedy ich koncerty videlo viac ako stotisíc ľudí. Napriek tomu, že už vtedy sa hovorilo o ich poslednej koncertnej šnúre, fanúšikovia si ich vypýtali naspäť. Na štyroch zimných štadiónoch a v bratislavskom Národnom tenisovom centre tak odznejú hity, ktoré budú mapovať prierez tvorby kapely a nebudú chýbať songy ako Reklama na ticho, Držím ti miesto, Severanka a množstvo ďalších.

Termíny koncertov HABERA & TEAM “33“ TOUR 2016 na Slovensku:

  • 1.5. 2016 – Prievidza
  • 2.5. 2016 Košice
  • 3.5. 2016 Poprad
  • 4.5. 2016 Bratislava
  • 5.5. 2016 Bratislava
  • 6.5. 2016 Martin