Enkláva – Tam de nedosvíti svetlo /download/

Enkláva - Tam de nedosvíti svetlo /download/ BOMBING 1

 

Na svetlo sveta sa dostáva ďalší projekt, ktorý vychádza s podporou  nitrianskeho vydavateľstva Obraz nás. Tento krát sa jedna o dvojicu Mov  a Stres, ktorí sú členmi  skupiny Enkláva. Skupina bola založená ešte  v roku 2006. V skupine sa od toho času vystriedalo viacero členov,  jadro (Mov a Stres) ostalo nezmenené. Po šiestich rokoch vychádza prvé demo, ktoré nesie názov, v ktorom je cítiť nitriansku príslušnosť zoskupenia: “Tam de nedosvíti svetlo“.

Napriek tomu, že sa jedna o  prvý oficiálny projekt, je počuť, že nejde o prvoplánový počin. O produkcie sa postarali čisto nitriansky producenti Stor (Projekt pakt) a Labrak (Zlá strava). Na albume je jediný hosť, ako inak nitriansky raper, MC Skutek a to hneď v dvoch veciach z celkového počtu 8 trekov.  Celé demo bolo nahrané v štúdiu Garáž 518. O mix a master sa postaral majster  zvuku Jazzy.  Kruh uzatvára Oktadesign, ktorý sa postaral o grafické stvárnenie v spolupráci s fotografkou Soul.

 

 Demo je sprístupnené na voľné stiahnutie link: http://www.ulozto.sk/xuPY7Hh/enklava-tam-de-nedosviti-svetlo-rar

 

 Pre ľudí, ktorí by chceli vlastniť originál CD Tam de nedosvíti svetlo je možné si ho objednať na adrese: enklava.nr@gmail.com. Cena CD je 6 EURO.

 

 Na zaver pár slov od samotných aktérov: ” Steme poďakovať šeckým, kerí sa podielali na tomto projekte, často aj bez nároku na odmenu, čo v dnešnej dobe neni až taká všedná záležitosť. Napriek šeckým peripetiám je demo vonku, takže ostáva len skonštatovať: dielo je dokonané. Dúfame, že splní účel a oslovi ľudí, ktorým je adresované.”

 PS: “NEJDE NÁM TU O LÓVE”

 

FB: https://www.facebook.com/pages/Enkl%C3%A1va/348689461820488

  • Autor: Tomáš