Dope D.O.D. prichádzajú so svojou hiphop smršťou do Bratislavy!

Dope D.O.D. prichádzajú so svojou hiphop smršťou do Bratislavy! BOMBING 1

Momentálne najúspešnejšia európska hiphop formácia Dope D.O.D. mieri na svoju slovenskú klubovú premiéru. Tí, ktorí minulý rok premeškali ich šialenú show na festivale Uprising majú v piatok 29. apríla jedinečnú príležitosť zažiť túto smršť v bratislavskom MMC.

Dope D.O.D., holandské trio v zložení Skits Vicious & Jay Reaper a DJ Dr. Diggles, je jedným z popredných aktov na európskej scéne a ich zvuk by sa dal charakterizovať ako mix hardcore hip-hopu s klasickým rapom a elektronikou. Ich debutové video “What Happened” dodnes videlo cez 22 miliónov ľudí a raketovo odštartovalo ich medzinárodnú kariéru.

Nasledovalo nespočet vypredaných shows a vystúpení na najväčších európskych festivaloch, kde sa o stage delili s menami ako Cypress Hill, Method Man, Redman, Snoop Dogg, KoRn, Limp Bizkit, Die Antwoord, A$AP ROCKY, Onyx a Skrillex. Ku 3 albumom a 2 EP prednedávnom vydali nový 17-trackový mixtape Acid Trap, ktorý v rámci prebiehajúcej tour prídu predstaviť aj na Slovensko. Kapela patrí už cez 5 rokov k tomu najenergickejšiemu a najdivočejšiemu, čo je vidieť na koncertných pódiách po celom svete a dokážu to už o pár dní aj u nás.

O domáci support sa postarajú Rida Radar & Captayn Freeman so svojou prvou tohtoročnou show v Bratislave, a DJs Yanko Kral a Inkwall.

Dope D.O.D. prinesú hiphopovú smršť do bratislavského MMC v piatok 29. apríla. V predaji sú lístky po €17 a aj posledné kusy VIP lístkov za €35.

Zdroj: TS / Sveťo Moravčík