Do Žiliny opäť prichádza Retro ples: tento rok s najväčšími hitmi kapely Queen a moderátorom Matúšom Krnčokom

II. Retro ples 1

Plesová sezóna v Žiline je aj tento rok bohatá na tematické tanečné zážitky. Po vydarenom februárovom Swing plese sa už 2. marca môžete tešiť na originálny Retro ples. Hlavnou hviezdou programu bude kapela Queenmania a moderátorom večera zábavný Matúš Krnčok.

Aj tento rok môžete v plesovej sezóne zvoliť väčšiu dávku kreativity a odvahy. Do Žiliny po roku opäť prichádza tematický Retro ples. „Retro ples je bláznivý, nápaditý, uvoľnený a neformálny. Premiérový ročník bol veľmi pozitívne prijatý, máme naň výborné ohlasy od dvadsiatnikov aj päťdesiatnikov. V druhom ročníku prinášame tie najznámejšie hity od kapely Queen a ešte viac sme zapracovali aj na vizuálnej stránke podujatia. Už v tomto momente je prekročená minuloročná návštevnosť,“ uvádza marketingová manažérka, Zuzana Danechová.

Queenmania a zábavný Matúš Krnčok

Hlavnou hviezdou II. Retro plesu bude uznávaná revival kapela Queenmania, ktorá vystúpila dokonca aj na tohtoročnom Plese v opere. O najlepšie retro hity sa postará overený oldies DJ Marián Krúpa a do rokov minulých vás svojím tanečným vystúpením prenesú retro tanečníčky z Vivas Dance Group. Celým večerom vás bude sprevádzať zábavný a obľúbený  moderátor Matúš Krnčok, ktorého poznajú diváci z televíznych obrazoviek, ale aj viacerých rádií.

Bodkované šaty, hippies či dokonca Miss retro

Téma retro sa bude odrážať nielen v hudobnom štýle plesu. Aj tento rok sa môžete tešiť na retro fotokútik, tematický catering, v ktorom nebudú chýbať legendárne „punčáky“ a súťaž o najkrajšiu Miss Retro plesu. Vítané sú zároveň tematické outfity. Inšpirovať sa môžete sexy pin-up štýlom a zvoliť bodkované šaty alebo trochou hippies, či obľúbeným filmom Pomáda.

Počas celého večera môžete súťažiť v tombole. Vyhrať môžete aj nový automobil v najvyššej výbave na víkend. 

2. ročník Retro plesu vás prenesie do bláznivých rokov retra už 2. marca v Event House Žilina. Viac informácií nájdete na Facebook udalosti. Vstupenky je možné zakúpiť prostredníctvom siete www.ticketportal.sk.

Zdroj: TS / Mgr. Karin Šandorová – PR manager                                                                                            

http://www.spicybrown.sk

Domovská stránka