Dnes štartuje najväčší tanečný festival BeeFree, v Čunove vystúpi viac ako 160 dídžejov

Dnes štartuje najväčší tanečný festival BeeFree, v Čunove vystúpi viac ako 160 dídžejov  BOMBING

 Snímka obrazovky 2013-07-31 o 12.17.25

V piatok popoludní odštartuje 15. ročník festivalu BeeFree, ktorý je najväčšou tanečnou akciou na Slovensku a ktorý bude aj tentoraz zadarmo. V atraktívnom areáli Divoká voda v bratislavskom Čunove sa predstaví viac ako 160 dídžejov a dídžejských zoskupení. Rozostavení budú na piatich pódiách, konkrétne na Heineken Trance stagei, Pokec House stagei, Techno stagei, DnB Breaks stagei a Techhouse.sk stagei. Hudobná produkcia odštartuje v piatok o 18:00 a skončí v nedeľu ráno o 06:00. Všetky pódiá pôjdu bez prestávky, s výnimkou Techhouse.sk stageu, ktorý bude mať pauzu v sobotu od 09:00 do 15:00.

         Tak ako každý rok, aj tentoraz pódiá ovládnu slovenskí dídžeji. Presnejšie povedané dídžeji a dídžejky, pretože medzi najväčšie hviezdy celého podujatia patrí zástupkyňa nežného pohlavia – tranceová dídžejka a producentka Nifra, ktorá už hrala pred Arminom van Buurenom či Tiëstom. Na BeeFree zahrá v noci z piatka na sobotu o 02:00. Predstavovať určite netreba ani L Plusa a Lixxa, ktorí počas prvej noci ovládnu DnB Breaks stage. Svoje pevné miesto na slovenskej scéne majú aj Loktibrada, Toky, Breeth, Tomas Haverlik, Gabanna, Monoide či Benco. Ani oni v Čunove nebudú chýbať.

         Zásluhou mediálneho partnera – Europy2 si BeeFree budú môcť sprostredkovane užiť aj ľudia mimo areálu. V sobotu od 22:00 do 03:00 bude totiž populárna relácia Dance Exxtravaganza patriť práve tomuto festivalu. V priamom prenose Europy2 postupne zahrajú Robbie, Dave, Pico, Stame a Fester.

         Návštevníci budú mať v areáli Divokej vody zadarmo nielen vstup, ale aj stanové mestečko. Platiť sa bude len za parkovanie, ktoré bude stáť 10 eur. Možnosti parkovania nájdu návštevníci na mapke, ktorá je  dostupná na sociálnej sieti Facebook. Ľudia budú môcť v areáli Divokej vody využiť viaceré zaujímavé atrakcie a tiež sa pozrieť na tréning vodných slalomárov, ktorí by mali byť v kanáloch aj počas BeeFree. Čunovo ponúka aj rôzne možnosti na kúpanie, no organizátori zdôrazňujú, že to bude len na vlastnú zodpovednosť. Areál festivalu sa otvorí v piatok o 16:00 a uzavrie v nedeľu o 08:00 ráno.

www.facebook.com/beefreefestival

www.twitter.com/BeeFreeFestival