Dnes sa vráti do Bratislavy Kraak & Smaak a zajtra sa zabavíte na multižánrovke Mäsokombinát.

Obľúbené holandské trio Kraak & Smaak vystúpi 20.februára v Bratislave BOMBING

Skupina Kraak & Smaak je na Slovensku jeden z najobľúbenejších holandských exportov. Prvýkrát sa predstavili v roku 2009 na Pohode, trikrát už prevalcovali Nu Spirit a minulý rok roztancovali aj Starú tržnicu. Po roku sa vracajú späť do ich bratislavskej rezidencie v Nu Spirit Clube a ich energický set spolu so speváčkou Berenice van Leer vás vyblázni už tento piatok 26. februára.

Odkedy sa v roku 2003 objavili na mixe pre BBC Radio 1, vezú sa čoraz vyššie na vlne svojej funky elektroniky. Chuťovky zo svojich piatich albumov a nespočetných remixov už predviedli na popredných svetových festivalov ako Coachella, Glastonbury či Sziget. Singlom Squeeze Me z albumu Plastic People prerazili aj za oceánom – zahrali si ho na známej show Jimmyho Kimmela a vyslúžili obdiv od mien ako Kanye West či Perez Hilton.

Víťazi European Border Breakers Award prídu 26. 2. 2016 opäť do klubu pripomenúť svoje živelné žúry. Kraak & Smaak soundsystem supportnú DJ Stame a C.O.D.E. a o fajčiarsky Basement sa postará UnclPete a WNCHNZ (beatbenders).

TICKETS:
https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=21919

FB EVENT:
https://www.facebook.com/events/1646817568905527/

MUSIC:
Squeeze Me – https://www.youtube.com/watch?v=AYeTwfyx0nw
All I Want Is You – https://www.youtube.com/watch?v=4IKWjKL69Ws
Good For The City – https://www.youtube.com/watch?v=psyt857wVgc

INFO:
http://www.kraaksmaak.com

a1

Ako už napovedá názov Mäsokombinát, 27. februára si príde na chuť nejeden hudobný kajnšmeker. V priestoroch bratislavského Nu Spirit Clubu vám bude postupne servírovaný hudobný catering zložený z tých najkvalitnejších surovín!

Akciu odštartuje na hornom stejdži Paul Muts z Fat Kit, po ktorom ho vystriedajú za mixpultom chalani z Half White Half Blue so svojím energickým setom. O bassový dezert na koniec sa postará Michael Priest. Medzičasom to v basemente odpáli Jimmy Pé, po ktorom vám narovná statickú choreografiu zlomený beat v podaní Mostless & Neorge a Mark Bane.

Paul Muts (Fat Kit) je domácim jazdcom labelu Ajlavmjuzik. Podieľal sa na legendárnom release Modrých Hôr – Dobré Slohy Mixtape 1, má na svedomí album s projektom UNDO, účasť na kompilácii Metropola a spolupráce s Mojou Rečou. V roku 2013 založil spolu s Robom Mončekom kapelu Fat Kit, s ktorou vydali EP 87Bears, ktoré si našlo svojich fanúšikov aj za hranicami Slovenska!

Half White Half Blue, mladá krv, zrodená v bratislavskej electropopovej scéne, má za sebou vypredané klubové podujatia a hrania na festivaloch ako napr. Grape. Aj vďaka ich EP boli nominovaní na Objav roka 2014 Radio_Head. V roku 2015 vydali album Love Criminal, s ktorým sú momentálne taktiež nominovaní na množstvo ďalších hudobných cien!

Michael Priest je DJ a promotér z Bratislavy, ktorý sa venuje bass, elektro a ďalším žánrom. Spolu s Bad Mojom sú zakladatelia známeho eventu Hochspannung! a svoj basový dezert bude podávať na hlavnom floore.

EVENT:
https://www.facebook.com/events/1546455728998031/

LINE-UP:

Main stage: 

  • Paul Muts
  • Half White Half Blue DJ set
  • Michael Priest

Basement:

  • Jimmy Pé
  • Neorge
  • Mostless
  • Mark Bane

masokombinat_poster

 

Zdroj: TS