Dnes odštartuje Pohoda on the Ground

pohodaontheground

Areál je nachystaný, pódiá, stany, stánky, električka, všetko stojí na svojom mieste. Čaká sa už len na prvých návštevníkov, ktorí vdýchnu život dva roky opustenému letisku v Trenčíne, ktoré máme všetci tak radi. Magické miesto opäť ožije.

Okrem soboty sú ešte dostupné lístky aj na bráne alebo na https://www.pohodafestival.sk/sk/shop/on-the-ground. Každý jeden človek vchádzajúci do areálu musí byť buď plne zaočkovaný, alebo sa otestuje covid-rýchlotestom priamo na bráne. Zaregistrujte sa dopredu na https://pohoda.vacuumlabs.com/.

pohodaontheground3

Návštevníkov privítajú Funny Fellows, ktorí patria k pohodovým ranným budíčkom. Dnešný program okrem hlavného pod hlavičkou Pohody majú na starosti domáci Hangár klub, ktorý prinesie Medial Banana riddim show a Bombura z Brezna, ktorá boduje s Midi Lidi. V električke T3 sa predstavia napríklad Varkocs. Samozrejmosťou aj na “malej” Pohode je bohatý sprievodný program, neziskové organizácie a ekologické riešenia.

Štvrtkový program má na starosti Diera do sveta z Liptovského Mikuláša a bratislavská Fuga. Všetok program nájdete v tabuľke na https://www.pohodafestival.sk/sk/timeline alebo vo festivalovom magazíne, čo je novinka tohto roka.

Vitajte na letisku a užite si po dvoch rokoch Pohodu!

pohodaontheground2
214366665 10159314612887488 5698485483879515216 n
Autor: Martina Jarolínová
Foto: Pohoda festival