Dnes nás čaká party, na ktorej sa rozhodne netreba kontrolovať!

Dnes nás čaká party, na ktorej sa rozhodne netreba kontrolovať! BOMBING

Druhá júnová sobota bude patriť nekontrovateľnej party pod taktovkou Gramo Rokkaz! Tentokrát spájajú sily s ostrieľanou dvojkou Funkadelic Brothers a BJom Piggom, ktorí si rozdelia stage, kde hlavnému bude kraľovať funk a breaky a basmentu zase striktný hiphop a trap. Vstup 3€

outta_control_2015_06_13_fb_plagat

Funkadelic Brothers (DJ Koki and Matthew Sax), má ako dvojka za sebou nespočetné množstvo hraní. Avšak práve vďaka live samplovaniu a živému saxofónu máte istotu, že vás ich sety budú vždy baviť a vždy v nich nájdete niečo nové. Spájajú DJing a jazzové hranie s prvkami soulu, funku a oldschool hiphopu a ich improvizácie vám spríjemnia pobyt na baroch a parkete hlavného flooru.

Bj Piggo začal s DJingom ešte v roku 2004. Odvtedy ušiel slušnú cestu, kým si vytvoril vlastný špecifický štýl, ktorý dnes ľahko rozozná každý jeho fanúšik. Dnes sa špecializuje na hranie na battleoch (BJ=battle jockey) ako Street Dance Camp, Jouste Deboute či Red Bull BC One po celom svete, ale vždy sa rád vráti aj na klubové pódium na kvalitnú hiphopovú akciu.

https://soundcloud.com/bjpiggo/bj-piggo-hip-hop-mix-for-urban

DJ Metys je jeden zo zakladateľov značky Gramo Rokkaz, ktorého netreba hiphopovým fanúšikom špeciálne predstavovať. Zdatný DJ, čo svojimi scratchmi prispel na hromadu skvelých slovenských releasov, razí heslo “party hard or go home” a nebude tomu ináč ani túto sobotu v Basemente!

EVENT: www.fb.com/events/1664903400398318/

Nu Spirit Club
Štúrova 3
ENTRY 3