DNB:FEST summer bola poriadna smršť

DNB:FEST sumer / Foto: Veronika Selepková

Výborný feel kopec kvalitných dj’s, producentov a hlavne skvelých ľudí sa spolu stretlo na tomto evente s nazvom DNB:FEST summer. Začalo to grillovačkou na open air stage, kde už cca od 17:00 vyhrával zlomený beat a panovala výborná atmosféra.

Po 22:00 sa otvorili brány klubu Elám, kde na nás čakala poriadná smršť! Na spodnom stage, ktorý mala pod palcom NU:DANCE crew sa vystrediali skvelí domáci dj’s, no určite musíme pochváliť set Dualscript bol fakt namakaný a hlavne plný ich vlastnej produkcie za čo majú neskutočný BIG UP! O poschodie vyššie si narazil na poriadne kvákanice pod záštitom Jump up in2the jungle, kde chalani poriadne pomasírovali ušné bubienky všetkým, ktorí boli na parkete.

Mohli sme tam napríklad započuť skvelí B2B set dvoch rezidentov DCKDST & D-HIGH, ktorý ani jednoho z raverov nešetrili a uštedrili každému poriadnu poza uši. BROKEN THERAPY STAGE bol o čosi ďalej v útrobách clubu Elám. Poriadné Hard-dnb či Crossbreed tam servíroval Headliner Sinister Souls no najviac to zadelil DEKEL z DRUMATCH crew neskutočné čo tento pánko dokáže za mixom ! Ešte musím spomenúť špecialných hostí, ktorými boli HUNGRY BEATS!

Síce je to trošku mimo Drum and bassu no ani jeden z tancujúcich nepostával a poriadne vypotil dušu na Dancefloore. Takže čo ku tomu dodať super párty veľa skvelých ľudí a parádne sety.

Foto & text: Veronika Selepková