DNA a live band, ale aj A.M.O. a 2H+

DNA a live band, ale aj A.M.O. a 2H+ BOMBING

Pre A.M.O., ktorí ukončia tento blok live kapiel to nebude prvá skúsenosť s hraním naživo u nás. Zahrali tu už parádny koncert s UNITED FLAVOUR. Ale zo svojim novozloženým THE BANDom tu ešte nehrali. Určite to bude energická show v pozitívnych rytmoch, vhodných na letnú noc. A neodpustia si ani aktuálny hit SPOLU. Tešíme sa!

 

DNA – dnes už raper a REVOLUCIONÁR ( http://www.facebook.com/DNAREVOLUCIONAR ) na sólovej dráhe si pre vás nachystal parádnu show. Po prvý krát vystúpi na festivale zo živou kapelou. Už druhý mesiac sú zavretý v skušobni, aby si koncertný program nacvičili do najmenších detailov a parádne sa spolu zohrali. Nepochybujeme, že im to na veľkom pódiu a špičkovom zvuku na letisku v Piešťanoch bude hrať parádne.
Tak ako aj ďalším dvom kapelám, ktoré sa predstavia v piatok večer v bloku naživo hrajúcich bandov. Odštartujú to 2H+ spolu zo živým bubeníkom a zaujímavým prekvapením na konci svojej show. Po nich pôjde práve DNA a jeho live band v zložení: Palo Malý – klávesy, Denis Pagac – basa, Milan Medek –gitara, Patrik Simeonov – bicie a zpev. Odohraju aj aktuálny singel RESTART.

 

Sleduj www.totojehiphop.sk a www.90bpm.sk pre mapy, navigáciu, program, informacie o TOTO JE HIP HOP 2011 FESTIVALe, ktorý prebehne už tento víkend 1. a 2. júla na Letisku Pieťany. Lístky v predaji na www.ticketportal.sk