DJ Muki – PLANETÁRIUM .. download …

DJ Muki - PLANETÁRIUM .. download ... BOMBING

K voľnému stiahnutiu sa medzi vás dostáva nový projekt DJa Mukiho PLANETÁRIUM v spolupráci Planet Asia, na ktorom sa prestriedalo aj niekoľko hostí.Pred niekoľkými mesiacmi vydal vynikajúci DJ MUKI album AKIL THE MC, ktorý mal nepochybne veľký úspech a určite taký ak nie väčší úspech má jeho aktuálny projekt s názvom PLANETÁRIUM , ktorý vydal v spoluprácii Planet Asia/USA/. Je to neúprosne dobrý album,ktorý je kvalitne spracovaný zo všetkých strán. Či už originálnym coverom alebo výbornými beatmi, krutými scratchmi, profesionálnymi prechodmi a rôznymi featmi. Takže hiphopový fajnšmekri sa nemusia báť a určite si prídu na svoje.
Svoj album otvára songom „Planetarium“, do ktorého okrem PA zadelil aj Alfonz a Rišo zo Žužely.

 Druhou skladbou je vec „Zvuk čo má obraz“,v ktorej za majkom nájdete mená, ako: Planet Asia,N.I.,Moloch Vlavo a Jedno Agresívne oko.

 

No a do tretice vás čaká aj track „Hatlapatlaniny“,  v ktorej sa objavil Žugo.

Muki s hrdosťou vraví : „Asi tak pred rokom nás poctil koncertom Planet Asia /USA/, ktorého som oslovil so svojim beatom. Ten sa amíkovi tak zapáčil, až z toho vznikol spoločný projekt, no a text napísal v štúdiu, kde sa to aj hneď nahralo!“.
Však koho by Muki svojimi beatmi neoslovil,určite osloví aj vás touto novou hudobnou nádielkou.
Nepochybujte a podporte Mukiho kúpou nového albumu a určite nebudete sklamaní.
DOWNLOAD:  : http://www.zshare.net/download/87245817de68ac46/

 
muki1@post.sk