Cypress Hill po takmer desiatich rokoch pracujú na albume v pôvodnej zostave

Cypress Hill po takmer desiatich rokoch pracujú na albume v pôvodnej zostave BOMBING

cypress_hill_002

Slávna hip-hopová formácia Cypress Hill chystá nové CD. Na novinke pracujú traja pôvodní členovia skupiny B-Real, Sen Dog a DJ Muggs v losangeleskom štúdiu Soul Assassins. V takejto zostave sa naposledy stretli pri nahrávaní albumu Till Death Do Us Part (2004). “Sme na začiatku, ale posúvame sa mierne vpred. Znie to úplne inak ako všetko, čo je teraz populárne. Dátum vydania je zakódovaný na našej webovej stránke,” vyjadril sa DJ Muggs.

“Je výborné, že je DJ Muggs naspäť a postará sa o produkciu. Má v sebe oheň a veľa ľudí čaká na tento reunion, takže sa na to veľmi tešíme. Keď Muggs, Sen a ja pracujeme spolu, je medzi nami chémia, ktorá so sebou prináša veľmi silnú hudbu,” dodal B-Real.

Cypress Hill debutovali v roku 1991 s eponymnou nahrávkou, z ktorej pochádzajú úspešné single The Phuncky Feel One a How I Could Just Kill a Man. Druhá a ich zatiaľ najúspešnejšia štúdiovka Black Sunday (1993) získala v USA trojnásobnú platinovú platňu. Ďalej vydali albumy Cypress Hill III: Temples of Boom (1995), Cypress Hill IV (1998), Skull & Bones (2000), Stoned Raiders (2001), spomínaný Till Death Do Us Part či Rise Up (2010).

 

 

Zdroj: SITA