ČLEN ISLANDSKÝCH GUS GUS – PRESIDENT BONGO A HOLANDSKÝ PRODUCENT CONFORCE V SCÉNE_FM

ČLEN ISLANDSKÝCH GUS GUS - PRESIDENT BONGO A HOLANDSKÝ PRODUCENT CONFORCE V SCÉNE_FM BOMBING 6

Galager , Yanko Kral

Už je tomu skoro rok, odkedy sa vám z éteru Rádia_FM  pravidelne prihovárajú moderátori GalagerYanko Kral. Táto dvojica DJov vás spoločne sprevádza tým najlepším z elektronickej hudby a to pod hlavičkou relácie Scena_FM. Emika, Patrick Pulsinger, Voiski, Zinc, slovenské duo Emonoizboyz, B-complex či FVLCRVM. To je len zlomok mien, ktoré ste mali zatiaľ možnosť počuť v roku 2015. Galager a Yanko sa nechystajú zaspať na vavrínoch, preto pre vás chystajú ďalšie špeciálne vydania plné zaujímavých hostí, live setov a sem-tam aj nečakaných rozhovorov.

DJ GRINING 2

CONFORCE 2Dalo by sa povedať, že Scena_FM je akousi povinnou zastávkou zahraničných  producentov a DJov v rámci ich hudobných vystúpení v Bratislave. Tak tomu bude aj dnes.  Porozprávať a zahrať exkluzívny live set príde holandský producent Conforce, ktorý je momentálne označovaný za jedného z najlepších live performerov súčasnosti. Dáva si obzvlášť záležať na osobnom vyjadrení, ktorým sprostredkuje hlboký zážitok z hudby no súčasne vás aj roztancuje. Ak máte radi prvotriedny house a techno, potom budete túto sobotu v klube DOLE na správnej adrese.

https://soundcloud.com/conforce/first-impression?in=conforce/sets/conforce-machine-conspiracy-lp

Nemenej významným hosťom bude  islandský DJ a producent Stephan Stephensen, ktorý má z veľkej časti na svedomí ostatný album GusGus “Mexico”. Stephan a.k.a. President Bongo sa po rozhovore v Rádiu_FM predstaví v bratislavskom Subclube.

PRESIDENT BONGO 2

Aby toho nebolo málo, na Slovensku prvýkrát vystúpi ústredná postava súčasného hardgroove techna, klenot španielskej Andalúzie, David Moleon. Stane sa tak v sobotu 18. apríla v žilinskom Enjoyclube na akcii Reaction Control. Z éteru sa vám prihovoria organizátor akcie Miloš Petrovaj a DJ Grining, ktorý je rezidentom tejto akcie a spoločne vás pozvú na ďalší sľubný ročník.

https://soundcloud.com/grining/dj-grining-reaction-control-16_live_techno_enjoyclubzilina_18102014

V aprílovom programe sa nezabúda ani na FUGU, ktorá sa dočkala nového priestoru na námestí SNP v Bratislave a dozviete sa o jej plánoch na najbližšie obdobie.

CONFORCE

Scenu_FM nájdete aj na faceboku TU.

Všetky podcasty relácie nájdete TU.

Všetky dj sety, ktoré odzneli v Scene_FM nájdete TU.

Scena_FM sa venuje širokému spektru elektronických hudobných žánrov. Samotný program je bohato zastúpený live dj setmi, rozhovormi s hudobnými hosťami a selekciou hudby Yanka Krala a Galagera.

Scena_FM / piatok / 22:00 – 00:00 naživo na Rádiu_FM

Zdroj: TS