CIBULAFEST 2013 – ČESKO-SLOVENSKÝ FESTIVAL

CIBULAFEST 2013 – ČESKO-SLOVENSKÝ FESTIVAL BOMBING 4

cibulabanner

Vo štvrtok sa začne najväčší Slovensko – Český hudobný festival CIBULA FEST 2014. Na troch pódiách sa predstavia Slovenské (Separ, Kali, Zóna A, Golden Vien, Slobodná Európa, Polemic, Iné Kafe a veľa ďalších), České (Žlutý pes, Děda Mládek Illegal Band, Chinaski, Tři sestry, Premier …. ), samozrejme nebude chýbať ani česko-slovenské zloženie kapely BoyBand.
Zahraničnú scénu bude zastupovať nemecká synthpopová formácia Alphaville. Táto legenda predvedie úžasnú svetelnú šou spolu zo svojimi najznámejšími hitmi ako je napríklad Forever Young (https://www.youtube.com/watch?v=lbWsLVb3RSA ) ale taktiež predvedú aj svoje najnovšie skladby.

cibula 2
Okrem hudby organizátori chystajú aj bohatý sprievodný program. Najväčším lákadlom je CIBULOVA VOJNA medzi ČECHMI A SLOVÁKMI. Takto sa k nápadu vyjadril organizátor Cibula Festu 2014 Vladimír Chrenka:
„Tento rok sme sa rozhodli náš festival zatraktívniť o cibuľovú vojnu medzi Čechmi a Slovákmi. Po minulých rokoch, kedy sme prekonávali rekord v hromadnom ťahaní lanom v počte osôb alebo sme ručne prekonali silu cúvajúceho ťahača s návesom, je to zaujímavé oživenie festivalu so zapojením množstva ľudí. Tento rok skúsime vytvoriť rekord spojený s cibuľou, ktorú privezie nákladné auto. Vytvoríme meganápis z cibule, ktorý bude mať vo finále obrys vytvorený zo slovenských a českých návštevníkov festivalu držiac sa za ruky, čím naplníme neodmysliteľné spojenie týchto dvoch národov. Celý proces bude snímaný z helikoptéry,“

Samozrejme nemôže chýbať ani každoročná MOTO-ZÓNA, kde si na svoje prídu milovníci dvojkolesových strojov.motocibula

Ak ešte neviete čo cez víkend, toto je skvelý typ na skvelú zábavu pri výbornej hudbe a samozrejme CIBULI.

24. – 26.07 2014 letisko HOLÍČ – CIBULAFEST 2013 – ČESKO-SLOVENSKÝ FESTIVAL

viac info na : http://www.cibulafest.eu/

.

.

.

.

.

Autor: Tomas

Zdroj foto: http://www.cibulafest.eu/