Budúci týždeň sa uskutoční Pohoda Deň_FM. Organizátori prezradia ďalšie novinky festivalu a uskutočnia sa skvelé koncerty

Budúci týždeň sa uskutoční Pohoda Deň_FM. Organizátori prezradia ďalšie novinky festivalu a uskutočnia sa skvelé koncerty BOMBING 2

Ani tento rok nebude chýbať už tradičný Pohoda Deň_FM. Uskutoční sa 18. mája, ako je už zvykom v štúdiu č.5 Slovenského rozhlasu. Okrem skvelej hudby, ktorú prinesú Lifecutter, DJ-i Rafo & Pure, Núku, Billy Barman či Lola Marsh, organizátori predstavia ďalšie mená do Line Upu 20. ročníka festivalu Pohoda, predstavia novinky a príde aj kúzelník.

Organizátori si pre návštevníkov pripravili nevšednú zábavu v podobe skvelého kúzelníka Talostana, ktorý predvedie svoje kúzelnícke majstrovstvo všetkým zúčastneným. Zo Slovinska k nám dorazí krabičkový experimentátor Lifecutter, ktorého tým okolo Michala Kaščáka presvedčil o svojich kvalitách na festivale Mente. V spoločnom sete zahrajú rezidenti Nu Spirit Clubu – Michal Rafaj a Peter Repík aka Rafo & Pure. Prienik elektroniky, soulového spevu a akustických rytmov predvedie trojica Núku. Domáce indie zastúpia skúsení hudobníci s imidžom garážovej kapely Billy Barman.

Pred pár dňami ich vystúpenie na festivale Le Printemps de Bourge vychválil Le Monde. 18. apríla nahrali video, v ktorom spievajú, ako sa tešia na svoj návrat na Pohodu a už o dva týždne zahrajú slovenským fanúšikom naživo v budove Slovenského rozhlasu počas Pohoda Dňa_FM. Koncert kapely Lola Marsh bude určite zážitkom pre všetkých, tak ako tomu bolo na Trenčianskom letisku.

Na Pohoda Dni_FM ani tento rok nebude chýbať Pohoda Shop zo špeciálnou akciou. Prvých 20 permanentiek na festival Pohoda si bude možné zakúpiť za zníženú cenu 79€. Ostatné vstupenky sa budú predávať za 89€, ale každý kto si zakúpi permanentku dostane aj malý darček z Pohoda Shopu. Pre milovníkov stolného futbalu, bude pripravený tradičný stolnofutbalový turnaj. Prebehne aj verejná tlačová konferencia, kde budú zverejnené nové mená do Line Upu, ďalšie novinky programu a ostatných záležitostí Pohody 2016.

Ako už je zvykom Pohoda deň_FM prinesie naživo vo svojom vysielaní Rádio_FM. Takže si môžete atmosféru tohto skvelého dňa v Slovenskom rozhlase vychutnať pri svojich rádiách.

20. ročník festivalu Pohoda 2016 sa sa uskutoční 7. – 9. júla 2016 na Trenčianskom letisku. 

Event: www.facebook.com/events/1620538901605443/

Viac info:

PohodaDenFMposter

Zdroj: TS / Anton Repka / Pohoda Festival s. r. o. / PR and Media Director (redakčne upravené)