Bratislava Street Art Festival

Bratislava Street Art Festival  BOMBING

Bratislava Street Art Festival 2014
Bratislava Street Art Festival
 je opäť tu! BatelierOZ EuforionZaostri a BKIS v spolupráci s klubmi FugaHopkirk a Nu Spirit prinášajú už 4. ročník tohto multižánrového podujatia. Návštevníci sa môžu opäť tešiť na street art, hudbu a performance. Centrom diania BSAF je Továrenská ulica, ktorú organizátori počas daného víkendu uzavrú, aby mohli v čo najväčšej miere využiť vysokozdvižnú techniku okolo budovy s popisným číslom 14. Medzinárodný team graffiti umelcov následne pretvorí fasádu budovy na verejnú galériu. Tento rok pozvanie prijali Pablo S. Herrero (ESP), H101 (ESP), MR ZERO (HUN), FATHEAT (HUN), Finbarr dac (IE), ALICE (TAL), MauMau (UK).

Návštevníci sa môžu tešiť aj na bohatý hudobný program – na štyroch pódiách vystúpia skupiny:
FunThomas, Martina Javor Band, The lovely pimps, Gonsofus, The Raw Bishops, Thierry and Friends, Ševa, Foolproof Riddims, Borodinov quartet, DIY Instruments Ensemble, 900piesek, Slávo Krekovič, Výklenkové rezonancie, Triple Sun , Spoje, Urbanfailure, Makkatu, Didaktik EM, Rave till the grave, Austrian Apparel, Príliš Dlhé diely, Fat Kit, Saténové Ruky, Slow Flow.

Z performatívnych umení si budete môcť vychutnať Len tak tak, Let’s them fly, dream dancers, hullahop a dalšie… V piatok a sobotu v noci sa pre všetkých, ktorí ešte budú vládať, bude v priestoroch klubu Batelier konať Bass fest – festival elektronickej hudby. Súčasťou festivalu bude opäť Dizajn Market, ktorý pre vás pripravilo OZ Euforion v spolupráci so Sashe.sk V dňoch 13. – 14. júna od 10:00 do 20:00 h sa vám na Hviezdoslavovom námestí „pri altánku“ predstavia mladí kreatívni tvorcovia. Aj tento rok sme mysleli na našich najmenších. V spolupráci s detským festivalom „Kde bolo tam bolo“ sa bude v centre mesta konať bohatý interaktívny program pre najmladších divákov.

Viac info: www.streetartfestival.sk