BOY WONDER TOUR 2012

BOY WONDER TOUR 2012 BOMBING

Artklub Vám prináša koncert labelu Ty Nikdy, v rámci ich “TY NIKDY LABEL TOUR” a rapera Boy Wondera a DJja Spanka, v rámci jeho “BOY WONDER TOUR 2012“. Môžete sa tešiť na koncert Ty Nikdy – Idea, Rest, Paulie Garand, MC Gey, Boy Wonder & DJ Spank a predovšetkým na krst albumu “Špinavý poet“! Ty Nikdy label Vám v roku 2012 priniesol lahôdku v podobe spoločnej dosky “Label”, na ktorej sa podieľali všetci členovia Ty Nikdy – Idea, Rest, Paulie Garand, MC Gey, Boy Wonder, D.J Fatte, Kenny Rough, Inphy, Dubas a FNTM. Pri príležitosti vydania tohto albumu zorganizovali chalani Label Tour s 22 zástavkami v Čechách a na Slovensku, v rámci ktorej si urobia zastávku aj v trnavskom Artklube!

Boy Wonder pochádza z Trnavy a je prvý slovenský člen labelu Ty Nikdy.

Do povedomia ľudí sa dostal hlavne vďaka freestyle battloch a pôsobenia v skupine Turbo Boost. V súčasnosti pôsobí Wonder ako sólo MC a producent, objavuje sa na featuringoch slovenských a českých raperov (Moja Reč, Lyrik) a rôznych projektoch (Dillalog, Rap’n’Roll) a pred nedávnom vyšiel jeho sólo album “Špinavý poet”.

Album “Špinavý poet” si môžete vypočuť a objednať na tomto mieste – http://tynikdy.cz/shop/sortiment/spinavy-poet. Samozrejme budete mať v rámci koncertu možnosť zakúpiť si tričká a albumy Wondera a celého Ty Nikdy Labelu.

Viacej info:

http://tynikdy.cz/

http://youtube.com/tynikdy

http://twitter.com/tynikdylabel

http://soundcloud.com/tynikdy

http://facebook.com/tynikdylabel

http://tynikdy.bandcamp.com/