BIFFY CLYRO A DRY THE RIVER UŽ V PIATOK V MMC

BIFFY CLYRO A DRY THE RIVER UŽ V PIATOK V MMC BOMBING

Biffy Clyro-1542363

Už tento piatok 15. novembra 2013 zahrajú v bratislavskom Majestic Music Clube dve špičkové kapely z Britských ostrovov – škótska skupina Biffy Clyro a ich anglickí predskokani Dry the River.

Najlepšia britská kapela tohto roku podľa časopisu NME Biffy Clyro je povestná najmä svojimi živými vystúpeniami a v súčasnosti je na dvojmesačnom európskom turné k svojmu aktuálnemu dvojalbumu Opposities, ktorý získal cenu magazínu Kerang za najlepší album roka. „Potešilo nás, že tesne pred začiatkom turné získali za Opposities rovnakú cenu aj od ďalšieho rešpektovaného časopisu – Q Awards,” hovorí za organizátorov Michal Kaščák, riaditeľ agentúry Pohoda Festival. „Biffy Clyro sú naživo skvelí, videl som ich na festivale Coachella a bol to koncert, z ktorého sa nedalo odísť. Britská gitarovka so všetkým, čo má mať.”

Predkapelou Biffy Clyro bude ďalšia anglická skupina Dry the River, ktorá sa predstavila na Slovensku už vlani na festivale Bažant Pohoda. Pre hudobných fajnšmekrov, ktorí videli ich vystúpenie vo vtedajšej Aréne Slovenskej sporiteľne, patril koncert k vrcholom programu.

Vstupenky sú stále k dispozícii v sieti Ticketportal za bezkonkurenčnú cenu 19 eur (v susednej Viedni stoja 38,80…), na mieste budú stáť 25 eur.

 

Časový plán

19.00 Doors open

20.00 Dry the River

21.00 Biffy Clyro

 

Viac informácií o koncerte nájdete na stránke www.pohodafestival.sk.