Bažant Pohoda 2014 už vo štvrtok

 

Už vo štvrtok otvorí svoje brány na trenčianskom letisku festival BAŽANT POHODA 2014. Na 19 scénach sa predstaví 149 hudobných telies medzi ktorými sa predvedú také mená ako Kraftwerk (s ich 3D šou), Travis, Kelis, Suede, Tricky, Disclosure live, ale aj Vec, Vidiek, Jana Kirschner, ….
Okrem hudobnej produkcie sa na letisku uskutočnia, všakovaké debaty v .Týždni, divadelné predstavenia v Európe, predčítavanie kníh v Martinuse, pivné reči vo Svete piva…. a samozrejme na svoje si prídu aj najmenší účastníci, pre ktorých je pripravený detský program v Daylong kids parku. Celý program na všetkých scénach môžete nájsť na oficiálnej stránke festivalu http://www.pohodafestival.sk/sk/line-up.
Pre milovníkov Pohody pripravili organizátori live stream s príprav festivalového areálu, ktorý nájdete na http://www.pohodafestival.sk/sk/livestream. Ani tento rok nechýba mobilná aplikácia či SMS servis od Orange. Samotnú aplikáciu môžete stiahnuť cez Google Play alebo v AppStore.
qrcode-app
Ešte stále máte možnosť si kúpiť lístky cez ticketportal za predpredajovú cenu 89,-EUR. Táto možnosť je platná do štvrtka, kedy sa cena zmení na 119,-EUR a kúpiť sa budú dať už len na letisku.

Všetci čo váhate, tak neváhajte a poďte na Trenčianske letisko zažiť neopísateľnú atmosféru skvelého festivalu BAŽANT POHODA 2014.

Pre na vnadenie sa tej správnej atmosféry sledujte foto z minulého roka:

no images were found

no images were found

no images were found

PS: http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgram

Autor: Tomas